Milenky k němu zkrátka patřily. Jeho poslední žena tanečnice Jana se s řadou z nich dokonce znala. Kopecký prostě žádné z žen nechtěl lhát. Všechny věděly, na čem jsou.

Tragické úmrtí dcery

První manželkou slavného herce byla populární herečka Stella Zázvorková. Manželství jim vydrželo pouhý rok. Společně měli dceru Janu, která v patnácti letech spáchala sebevraždu.

Údajně na sebe chtěla jen demonstrativně upozornit, aby se její zaneprázdnění rodiče o ni více zajímali. Její pokus o pozornost skončil tragicky. Těsně předtím, než se Zázvorková měla vrátit domů z divadla, otočila plynovým kohoutkem. Jenže nic netušící herečka se ten večer nečekaně zdržela ve městě. Když přišla domů, dceru už našla mrtvou.

Žena za ženou

Jeho druhou manželkou byla řidička tramvaje Kateřina Soukupová. Následovalo manželství s tanečnici Janou Lichtenbergerovou. Tou poslední ženou s číslem čtyři se stala Jana Křečková. Díky její toleranci vydržela s nenapravitelným sukničkářem až do jeho smrti.

Jejich manželství ji inspirovalo k sepsání knihy Můj život s Mildou. V knize mimo jiné prozradila, že měl legendární herec psychické problémy, jako jsou deprese, chmury a sklon k alkoholismu.

„Časem jsem došla k tomu, že se s tím dá žít. Jinak se choval skvěle. Jsou chlapi, kteří nezahnou, zato ženu třískají. Ty holky, které si vodil, byly vesměs normální a slušné. Bez problémů jsme se bavily. Horší ale bylo, když se tam jednou náhodou naráz sešly hned dvě jeho milenky. Já z toho měla srandu, ale ty dvě se hrozně poštěkaly,“ prozradila Kopecká, která svou historkou ukázala, že měla opravdový nadhled.

Poslední žena Miloše Kopeckého zemřela v roce 2019. Herce přežila o třiadvacet let.

Slavné milenky

Kopecký byl zakoukaný například do Jany Brejchové, Jany Šulcové, nebo Olgy Schoberové. Jeden z románků si prožil i s režisérkou Věrou Chytilovou.

Na milostný vztah s legendárním hercem vzpomínala oblíbená režisérka ještě dlouho. „Ze začátku se mně vůbec nelíbil. Nechápala jsem, kde bere takové sebevědomí. Nakonec jsem s ním ale začala chodit. Z trucu. Abych dokonale zabila svůj minulý vztah,“ prozradila, jak probíhaly začátky jejich vztahu.

Věděla, že není jedinou ženou, se kterou herec udržuje milostný poměr. Tato skutečnost jí ovšem nevadila. S Kopeckým se vídala tři roky. „On byl velký holkař a svůdce. Náš vztah byl kvůli tomu od začátku plný napětí. Hádali jsme se dost často. Jednou jsem na něj v rozčílení vylila hrnek mléka, jednou ho shodila z kola,“ vzpomínala.

„Rozešli jsme se, když si u mě zapomněl svůj deník. Po jedné návštěvě ode mě si do něj napsal větu: ‚Konečně doma, konečně klid.‘ To mě ranilo. Vždycky mi totiž tvrdil, jak hrozně ho mrzí, že už musí jít,“ přiznala pro Blesk smutně.

Ženy svého otce si pamatuje i jeho dcera Barbora Vencourová. Ta s milenkami slavného tatínka chodila dokonce sportovat. Přišlo jí to normální. Nevěděla, jak žijí jiné rodiny.

Související články