Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Když mi dali Izabelku do ruky, slzy tekly proudem, Kadeřábek je z dcery naměkko

Gabriela Soukalová
Gabriela Soukalová
Zdroj: Profimedia
Gabriela Soukalová

Bývalá hvězda českého biatlonu Gabriela Soukalová a její partner Miloš Kadeřábek se nedávno stali rodiči vytoužené dcerky Izabelky. Hrdý tatínek byl u porodu, už setřásl prvotní nervozitu a teď popsal, jak prožíval narození prvního dítěte.

I když to nejdřív vypadalo, že se Izabelce moc na svět nechce, nakonec se v hořovické porodnici narodila jen dva dny po termínu. "Je to obrovský zážitek a jsem rád, že jsem mohl být u toho a sledovat ten obrovský dar a opravdový zázrak," řekl dojatý otec pro ŽivotvČesku.cz.

Gabča má můj obdiv

"Ještě teď se z toho klepu, ale pocity to jsou opravdu nádherné. Když mi dali maličkou do ruky, tak tekly slzy proudem," dodal pro pořad Showtime Miloš. Podle jeho slov si Gábina s Izabelkou hned vytvořila pevné pouto.

"Myslím, že se sžívá úplně skvěle, je úžasná, opravdu strašně statečná. Má můj obrovskej obdiv, jak to skvěle zvládla," uvedl Kadeřábek k tomu, co prožil na porodním sále. Tam byl na Gabčino přání celou dobu a teď toho určitě nelituje.

Protože nebylo na co čekat, Miloš už narození dcerky stačil pořádně zapít. "Jsem rád, že si kamarádi udělali čas, napsal jsem jim v pět hodin večer a je neskutečný, že zahodili všechny plány a hned dorazili. Zapíjelo se u táty v podniku, přišli moji nejbližší přátelé, byl tam samozřejmě i můj táta, byl to opravdu moc fajn večer," doplnil Kadeřábek pro ŽivotvČesku.cz.

Malá mi už teď dává zabrat

Novopečení rodiče jsou zavaleni gratulacemi i na sociálních sítích. "Gabi, moc, moc gratuluji," napsala například modelka Iva Kubelková. "Gábi, je to nádhera! Přeju všechno dobré! Dobře si vybralo, to Vaše dítko!" přidala se herečka Veronika Khek Kubařová.

Po několika dnech se ozvala i sama šťastná maminka. "Ze srdce děkujeme za tolik krásných přání a komentářů. Odpočívám, dokud to jde, malá je už teď poměrně nezmárek, tak mi dává zabrat," doplnila moderátorka vtipně.

Gabriela Soukalová ukázala jeden z prvních okamžiků s dcerkou Izabelkou. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky