Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Záadný hvězda Stranger Things musí mít asistenta: Sužuje ji vážný handicap

Millie Bobby Brown
Millie Bobby Brown
Zdroj: profimedia
Více v galerii
Millie Bobby Brown

Herečka Millie Bobby Brown sice aktuálně září ve filmu Enola Holmes, ale známá je především díky své roli Eleven v úspěšném seriálu služby Netflix Stranger Things. Její postava je vcelku záhadná a podobně je na tom i sama herečka. Odkud pochází, kolik si vydělá za jednu epizodu seriálu a s čím musí bojovat?

Upozornila na sebe především rolí v mega úspěšném seriálu Stranger Things z produkce streamovacího giganta Netflix, díky kterému získala miliony fanoušků po celém světě. Millie Bobby Brown si ztvárněním role podivné dívky Eleven získala srdce mnohých. 

Tahle britská herečka, která se narodila ve Španělsku a vyrůstala ve Spojených státech, má rozhodně velmi zajímavý život. Ve svých šestnácti letech má na Instagramu téměř neuvěřitelných 40 milionů fanoušků, zároveň je jednou z nejmladších hereček, která byla kdy nominovaná na cenu Emmy. Její začátky však tolik jednoduché nebyly. 

Role snů

Před průlomovou rolí v seriálu Stranger Things se její rodina potýkala s velkými finančními potížemi, a nakonec se rozhodli úplně všeho vzdát, aby se mohli přestěhovat do LA a podpořit  narůstající slávu Millie. Risk se nakonec vyplatil. Ze seriálu Stranger Things se stal hit a Millie tak díky svým honorářům může rodinu skvěle zabezpečit. 

Za jednu epizody si údajně vydělá okolo 300 tisíc amerických dolarů (v přepočtu 6 milionů korun), což je pro šestnáctiletou herečku skutečně úctyhodné. 

Millie měla rozhodně zajímavé dětství. Narodila se ve Španělsku, poté se s rodinou přestěhovala do Velké Británie a následně na Floridu. Díky jejímu skvělému americkému přízvuku by však její britskou národnost tipoval málokdo. Herečka prý přízvuk vypilovala díky sledování televizní stanice Disney Channel.

Kromě filmů se Millie angažuje také v humanitární sekci. Je nejmladší členkou světové organizace UNICEF a je hlasem dětí po celém světě. Dbá na to, aby znaly svá práva, a snaží se upozorňovat na problémy, které mohou lehce uniknout pozornosti dospělých.

Spolupráce se světovými módními značkami

Co se týče jejího milostného života, ten vzhledem k jejímu věku nečítá desítky jmen. Za zmínku však určitě stojí YouTuber a zpěvák Jacob Sartorius, se kterým tvořili pár v roce 2017. O informaci se podělili na Instagramu. Po sedmi měsících oznámili rozchod. Zdůraznili však, že zůstali nadále přáteli.

Zajímavé je rovněž to, s kým si tahle mladá herečka prožila svůj úplně první polibek. Nebylo to s nikým jiným než se svým hereckým kolegou Finnem Wolfhardem, a to přímo na place seriálu. Šlo pochopitelně o polibek seriálový. 

Přestože se její nejznámější rolí stala právě role Eleven v seriálu Stranger Things, Millie se objevila v několika dalších filmech a seriálech. Za zmínku stojí například seriál Chirurgové či Námořní vyšetřovací služba. Nyní září v novém filmu produkce Netflix s názvem Enola Holmesová.

Objevila se také v katastrofickém snímku Godzilla a jeho pokračovaní Godzilla vs Kong.

V roce 2017 se Millie rozpovídala o zdravotním problému, který ji už od dětství trápí. Na jedno ucho totiž neslyší. „Natáčení seriálu Stranger Things pro mě bylo těžký, protože jsem musela být neustále na blízku asistenta, který mi říkal nebo ukazoval, když režisér oznámil ‘Akce!’. Jinak bych ho neslyšela,” nechala se tenkrát slyšet v rozhovoru pro Studio10.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky