Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Miley Cyrus přiznala, co jí opravdu pomáhá stát nohama pevně na zemi

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Zdroj: profimedia
Miley Cyrus

Poslední roky Miley Cyrus (27) byly hodně divoké. Stále váhá, jestli dá přednost mužům nebo ženám. Teď je na řadě něžné pohlaví. 

Nádech 

Nová Miley Cyrus je krátce po rozchodu a rozhlíží se po další známosti. Prozatím zřejmě ani ona sama neví, jestli to bude muž nebo žena. Pohlaví ale vždy poctivě střídala. Po nevydařeném manželství s hereckým kolegou a několika románky s blízkými přítelkyněmi si chce dát zpěvačka na pár měsíců pauzu.

"Posledních šest měsíců jsem byla střízlivá. Věc, kterou na tom miluji, je probuzení se s čistou hlavou. Nechci se už budit s pocitem kocoviny. Toužím se probouzet s pocitem odpočatosti a připravenosti. Prošla jsem v poslední době spoustu rodinné historie, ve které je nepřeberné množství problémů se závislostí a duševním zdravím. Jsem si jistá, že je to problém celého našeho rodu. Měla jsem k tomu sklony a sláva to celé jen urychlila," vysvětluje zpěvačka. 

"Porozuměním minulosti lépe chápeme současnost a budoucnost pak díky tomu vidíme mnohem jasněji. Terapie je skvělá. Neumím si život bez ní už představit." 

V novém 

Její rozhodnutí žít střízlivě a podstoupit terapii nebylo plánované.

V listopadu musela Miley zpomalit poté, co byla nucena podstoupit operaci hlasivek. Čtyři týdny neměla dovoleno mluvit. Zdlouhavá a otravná rekonvalescence byla jedním z impulsů pro lepší a zdravější život. Miley Cyrus je šťastnější než kdy dřív. Ani po rozchodu s Cody Simpsonem, se kterým trávila karanténu a věnovala se vaření, psaní písní a pózování před zrcadlem, nestrádá. 

Její špatné a toxické návyky jsou nadobro pryč. Prožívá nejlepší období ve svém životě, je čistá a nepotřebuje žádné životabudiče, aby se mohla ráno postavit na nohy. Není jí tolik, aby musela mít berličky. 

Rodiče jí dali jméno Destiny Hope, protože věřili, že by mohla dokázat velké věci. Snad bude duševní očistec jednou z nich a Miley konečně přijde na chuť životu bez drog, přelétavosti a mileneckých eskapád. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky