Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Přiznání Miley Cyrus: Bez terapie by ze mě byla troska!

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Zdroj: winto
Miley Cyrus

Po období ztráty sebekontroly se Miley Cyrus rozhodla dát před muži přednost ženám a údajně navždy se vzdala svého párty života!

Seznamte se s novou Miley Cyrus. Zpěvačka, která byla dříve známá nevázaným životním stylem a kouřením trávy na pódiu i mimo něj, se proměnila na jakousi domácí paničku a nejspíš i díky tomu našla zalíbení v novém životním stylu bez alkoholu a drog.

"Posledních šest měsíců jsem byla střízlivá," prozradí Miley. "Věc, kterou na tom miluji, je probuzení s čistou hlavou, mít ji čistou 100 procent času. Nechci se už budit s pocitem kocoviny. Chci se probouzet s pocitem odpočatosti a připravenosti. “

A právě v tom Miley pomohla terapie. "Prošla jsem v poslední době spoustu rodinné historie, ve které je spousta problémů se závislostí a duševním zdravím," vysvětluje.

Terapie je skvělá

"Porozuměním minulosti lépe chápeme současnost a budoucnost pak díky tomu vidíme mnohem jasněji," konstatovala bývala Hannah Montana. "Myslím, že terapie je skvělá."

Její rozhodnutí žít střízlivě - a podstoupit terapii - nebylo plánované.

V listopadu musela Miley zpomalit poté, co byla nucena podstoupit operaci hlasivek a „čtyři týdny neměla dovoleno mluvit,“. Zdlouhavá a otravná rekonvalescence byla budíčkem do lepšího života.

"Mileyiny špatné návyky byly definitivně nahrazeny," říká kamarád zpěvačky. "Právě teď je na tom nejlépe, co kdy v životě byla."

Rodiče jí dali jméno Destiny Hope, protože věřili, že by mohla dokázat velké věci. Později dostala přezdívku "Smiley", protože se jako malá stále smála.

Donedávna byla Miley šťastná i díky svému partnerovi. S Cody Simpsonem už ale bohužel nejsou pár. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky