Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Mile obyčejná svatba miss Lucie Váchové

Zdroj: Profimedia.cz

Další česká kráska je pod čepcem! Tentokrát se vdávala Miss ČR 2003 Lucie Váchová, která si vzala jachtaře Davida Křížka. Manželství známým osobnostem často moc dlouho nevydrží. Jakou šanci má to Lucčino?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska krátce o další známé modelce.

Houževnatá miss

Když Lucie zvítězila v Miss ČR, řada lidí, kteří se pohybují v šoubyznysu, tvrdila, že nemá mnoho šancí se prosadit. Prý nemá tak ostré lokty a bez nich to prostě nejde. Lucie je ale sportovkyně, která se umí rvát a ví, že její síla je v houževnatosti. Nakonec se prosadila jako modelka i jako moderátorka. A to bez výrazných skandálů! Už v 19 letech, kdy vyhrála, byla rozumná, pohodová a když jsme spolu tehdy dělaly rozhovor, měla na rozdíl od mnoha svých kolegyň co říct.

Lucie Váchová s manželem Davidem

Nestydí se být vdaná

Že ji ani po pěti letech šoubyznys nezválcoval, dokázala i svou svatbou. Žádné okázalé divadlo pro média, vše bylo tak příjemně obyčejné. Milý mi připadá i fakt, že Lucka přijala manželovo jméno. V době, kdy různé hvězdičky v obavě o své „slavné“ jméno vytvářejí patvary typu Lucie Novák Opičková, je to sympatický počin. Nezbývá než držet palce, aby Lucii a Davidovi manželství vyšlo. Nejsem jasnovidec ani kartářka, ale myslím si, že díky své normálnosti mají velkou šanci. I když jsou oba slavní…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky