Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Milan Peroutka (30): Karanténa o něm prozradila jedno tajemství

Milan Peroutka
Milan Peroutka
Zdroj: Profimedia
Milan Peroutka

Milan Peroutka je nezmar, oblíbený herec a muž se srdcem na pravém místě. Karanténa o něm ale prozradila jedno tajemství. Když je možnost, rád hodí nohy na stůl jako všichni ostatní. 

„Musím přiznat, že mě samotného zarazilo, jak je mi vlastně příjemné nic nedělat.

Užívat si pohled po pokoji nebo po zahradě. Jako kdybych ztratil ambice a stačilo mi jen všechno spokojeně pozorovat,“ prozradil Milan Peroutka (30). Sympatický zpěvák však v karanténě příliš nelenošil. „Zařídil jsem si terasu, vařil, běhal a učil se do školy,“ vypočetl Milan. Skládal hudbu a tak trochu o samotě oslavil své kulaté narozeniny. „Před pár měsíci jsem se zúčastnil oslavy jedné své fanynky.

Měla takovou tu úkolovou oslavu, kdy už ve škole dostala první obálku s indiciemi, a nakonec jsem na ni čekal ve fitku já s dortem. S nadšením jsem pročítal všechny ty úkoly a řekl jsem, že něco takového chci taky. No a pak mi to těšení zhatila korona. Všem blízkým zdůrazňuju, že oslavu jen odkládám, ale bude! Přinejhorším do roka.“

Máte za sebou úspěšné zkoušky.. 

Několik let jsem měl ve škole individuál, abych se mohl věnovat práci. Měl jsem pocit, že hodně látky jedu od začátku. Probrat se jedním okruhem mi trvalo několik hodin. Hnalo mě ale dopředu vědomí, že je to naposledy. Jsem rád, že jsem měl takovou podporu a vůli a mám to konečně za sebou. Inženýrský titul je mi velkou odměnou. 

Těšíte se na koncerty?

Těším! Je pravda, že i tohle jsem si během těch několika týdnů uvědomil. Vždycky před koncertem strávím několik minut sám v dodávce a v totálním odpojení od okolí v sobě chystám raketu, která bude diváky z pódia hodinku bavit. Vím ale, že léto strávím také v divadle, protože mě v září čeká premiéra muzikálu Cikáni jdou do nebe.

Jste ambasadorem charitativní organizace Smiling Crocodile, jak konkrétně nyní pomáháte?

Pracujeme na dokumentu, ve kterém budou záběry a zážitky ze všech zemí, kam jsme se podívali a natočili tam naši mezinárodní hymnu Because I Hear I Live, kterou jsem nahrál už v jedenácti jazycích! Taky jsme odvysílali jeden on-line charitativní koncert, a to i přesto, že já se těmhle on-line streamováním poslední dobou vyhýbám. S díky jsem takhle pár věcí odmítl.

Současná situace překazila vaši účast na koncertu v Africe, kde jste měl být jednou z hlavních hvězd.

Měl to být charitativní koncert v Malawi, kde jsem loni byl a v místní nemocnici na vlastní oči viděl operaci kochleárního implantátu. Koncert je předběžně odložen na podzim a já se těším, že si tenhle zážitek pro dobrou věc nakonec ještě užijeme!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky