Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krátce před smrtí natáčel oblíbenou show: Fanoušci Lasici mají důvod k radosti

Milan Lasica
Milan Lasica
Zdroj: Profimedia
Milan Lasica

Milan Lasica zemřel 18. července, a to přímo během představení na jevišti. Známý umělec však před smrtí stihl natočit několik dílů pořadu Zlaté časy, takže diváci o něj ochuzeni nebudou. 

Milan Lasica patřil k oblíbeným osobnostem slovenského i českého showbyznysu, před pár měsíci nás ale bohužel oblíbený herec nečekaně opustil.

Lasica se po dlouhé pauze způsobené koronavirovou krizí vrátil na pódia, během jednoho z vystoupení ale zkolaboval a přivolaní lékaři už mohli konstatovat pouze smrt.

Po smutné události navíc začali milovníci konspirací spekulovat, zda za náhlým úmrtím herecké hvězdy nebylo očkování proti covidu-19 a věc zašla tak daleko, že se k ní vyjádřilo i slovenské ministerstvo zdravotnictví.

Očkování se smrtí Milana Lasici nemělo spojitost

Aby ustaly klevety ohledně důvodu úmrtí Milana Lasici, vydalo slovenské ministerstvo jasné prohlášení, ve kterém spojení s očkováním vylučují.

"Tento případ jsme přezkoumali a jakoukoliv souvislost s očkováním můžeme jednoznačně vyloučit. Pan Lasica byl očkován 3. února. Se souhlasem jeho nejbližší rodiny můžeme zveřejnit, že byl dlouhodobě léčený kvůli problémům se srdcem a zemřel na jevišti z důvodu selhání srdce," uvedlo Ministerstvo zdravotnictví SR na oficiálních facebookových stránkách.

Před svou náhlou smrtí stihl Milan Lasica ještě předtočit několik dílů oblíbené show Zlaté časy, jenž chce nyní televize odvysílat.

Sedm dílů s Lasicou, slovenská TV má v archivu poklady

Milan Lasica se natáčení Zlatých časů věnoval na začátku července a naposledy byl na place dva týdny před svým náhlým skonem.

Webu cas.sk se podařilo zjistit, že RTVS má připravených sedm dílů pořadu, ve kterých známý herec účinkuje. Mistr tak ještě své fanoušky naposledy pobaví, ačkoliv už není mezi námi.

"V současnosti má RTVS vyrobených ještě sedm premiérových dílů pořadu Zlaté časy s Milanem Lasicou, které jsou zařazeny do podzimní vysílací struktury," sdělila zmíněnému webu mluvčí RTVS Andrea Pivarčiová. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky