Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Milan Lasica a jeho krásné dcery: Hana ani Žofia ve stopách rodičů nešly

Milan Lasica a Magda Vášáryová
Milan Lasica a Magda Vášáryová
Zdroj: Profimedia
Milan Lasica a Magda Vášáryová

Slovensko i Česko se vzpamatovává z náhlého úmrtí oblíbeného herce a zpěváka Milana Lasici, který zemřel v neděli 18. července přímo na jevišti před zraky diváků. Smutek a stesk ovšem nepociťují jen jeho fanoušci, ale hlavně jeho nejbližší. Herec po sobě zanechal dcery Hanu a Žofii. I ty jsou ve svých životech velmi úspěšné, ve šlépějích známých rodičů však nekráčí. Zlákaly je totiž zcela jiné oblasti.

Oblíbený herec Milan Lasica má na svém kontě nepřeberné množství filmových rolí i divadelních vystoupení. Mnoho obdivovatelů měl nejen na Slovensku, ale také v České republice. Společně se svou manželkou, herečkou Magdou Vášáryovou, tvořili krásný a stabilní pár, který byl pro mnohé velkou inspirací. Lasica a Vášáryová dali život dvěma dcerám – starší Haně a mladší Žofii. Ty se však na rozdíl od rodičů na veřejnosti tak často neobjevují, zvláště pak Žofie. Obě se totiž ve svých profesních životech vydaly zcela jiným směrem. 

Literatura zvítězila nad ekonomií

Starší z dcer, Hana, již od dětství podle eXtra velmi často cestovala. V devíti letech, když se její maminka Magda stala velvyslankyní ve Vídni, se do Rakouska na tři roky přestěhovala, a dokonce tam následně vystudovala vysokou školu. Přestože se nejdříve zdálo, že tíhne k ekonomii, nakonec zvítězila literatura. Právě tu Hana posléze vystudovala v Paříži, kde žila jistou dobu i po ukončení studia. Nakonec se ale vrátila na rodné Slovensko a začala se naplno věnovat psaní vlastních knih, kterých má v současné době na svém kontě pěknou řádku. Jednu ze svých knih dokonce věnovala svému tatínkovi Milanu Lasicovi. Nese název Všechno o mém otci. 

O Haně je díky její profesi slyšet častěji než o její mladší sestře Žofii. Ta si své soukromí velmi hlídá, nevystupuje na sociálních sítích ani veřejně a zdá se, že si užívá života bez velké pozornosti. 

Dala přednost podnikání

Ani mladší Žofia tedy nechtěla jít ve stopách slavných rodičů. Namísto toho se vrhla na podnikání. Otce i matku málokdy doprovázela na nejrůznějších společenských akcích, a tak není ani veřejně příliš známo, jak dnes mladší z dcer vlastně vypadá. 

Když se v roce 2013 vdávala za svého dlouholetého přítele, snažila se svatbu ze všech sil udržet pod pokličkou, aby se vyvarovala nechtěné pozornosti novinářů a fotografů. Několik snímků ze svatby se pak ovšem na veřejnost přece jen dostalo. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky