O rozchodu s půvabnou Terezou se zatím jen spekuluje, jako první na tuto informaci upozornil Expres. Milan a Tereza patřili dlouhodobě mezi nejvíce stabilní páry, podle nových informací si už ovšem pár rozchody prošel i v minulosti. Všechny krize zatím vždy ustáli.

Sociální sítě

Ke spekulacím o rozchodu přispěly sociální sítě půvabné blondýnky. Ta na svém instagramovém profilu sdílela snímek, kde je při cvičení hlavou dolů. K fotografii připsala zajímavý popisek. “Někdy nás život obrátí vzhůru nohama, aby nás naučil, jak znovu žít s hlavou vzhůru.” Pod fotografií se strhla lavina podpůrných komentářů. S útěchou přispěchala i moderátorka Michaela Ochotská, která Tereze pod snímek napsala: ”Hlavu vzhůru Teri.” Fotbalista chybí dokonce na snímku z nedávné rodinné sešlosti. Své poznámky si neodpustila celá řada sledujících, půvabné manželky se ptají hlavně na to, kde fotbalista je. Poslední fotku s legendárním fotbalistou přidala Barošová letos v dubnu, kdy spolu se svými syny vycestovali do anglického Liverpoolu.

Rozchodová bouře

Jeden mediální rozchod už má pár za sebou. V roce 2006 o rozchodu s Terezou informoval samotný Baroš. "Abych předešel spekulacím a neumožnil tím zrod dalších nepravdivých informaci spojených s mým jménem, rozhodl jsem se informovat veřejnost o ukončení svého vztahu s Terezou," napsal Baroš tehdy na svých internetových stránkách. Tereza před Barošem randila s bohatým obchodníkem s auty. Kopačky od Baroše dostala krátce po seznámení kvůli tomu, že stále udržovala kontakt se svým bohatým ex. Následně se celá vztahová bouře uklidnila a Tereza s fotbalistou odletěla do Anglie.

K údajnému rozchodu se zatím ani jeden z aktérů nevyjádřil.

Související články