Osobně jsem nejvíc překvapenej z lidí, který si na úplnym začátku mysleli, že to nevyhraju. Nerozumim tomu, co čekali. Při přijímačkách na VŠE jsem měl asi 92 bodů ze 100... si to spočítejte. To nemohlo dopadnout jinak. Ani nevim, jestli z toho mám radost. Radujete se, když si dokážete vyžehlit ponožky? Trochu jo, ale očekává se to od vás,“ říká čerstvý vítěz nejdrsnější reality show v Česku a na Slovensku Mikýř, který se občanským jménem jmenuje Martin Mikyska.

Vzpomínám si na momenty, kdy jsme sledovali z režie se zatajeným dechem, jak to dopadne. Viděli jsme skvělé herní kroky, zrady i emoce a viděli jsme i vzdávání se. Pro mě všechno tohle k Surviovru patří. Survivor odhalí skutečné lidské povahy, to jak se zachováte, když jste v úzkých, a na druhou stranu vám dovoluje posunout vaše morální hranice – přelstít třeba i ty nejbližší. To všechno jsme měli možnost sledovat. Myslím, že nám letos tahle hra všem ukázala, že dokáže pohltit každého a že i když prvotní ambice není vyhrát, ta extrémně náročná zkušenost to ve vás změní. Byla to dosud nejdramatičtější řada, která doufám nastavila laťku pro další sezónu zase o trochu výš,“ hodnotí třetí sérii reality show Survivor Česko & Slovensko producentka Adéla Brož a na její slova navazuje moderátor Ondřej Novotný.

Máme za sebou třetí a v této chvíli je jasné, že nejúspěšnější sérii Survivor Česko & Slovensko. Máme také prvního VIP výherce. Zaslouženě vyhrál Mikýř. Sám za sebe jsem spokojený. Celá druhá polovina byla famózní. Konečně jsme viděli, jak se Survivor má hrát. A pakliže bude čtvrtá řada, těším se, že hráči budou ještě lepší a celá série ještě zábavnější.“

Komika Mikýře před Survivorem znali lidé na internetu zejména díky pořadu „Mikýřova úžasná pouť internetem“, který kombinuje zpravodajský formát s absurdním humorem. V roce 2021 moderoval hudební Ceny Anděl, kde společně s muzikantem Jordanem Hayem parodovali „oscarovou“ facku Willa Smithe. Místo políčku se ale spolu líbali. Mikýř je bývalým úspěšným snowboardistou a několikanásobným mistrem České republiky ve slopestyle. Do Survivoru se hlásil už v minulosti. Účastnil se ho ale až letos, začal v kmeni Titánů a postupně se probojoval v celkového vítěze.

Letošní řada reality show Survivor Česko & Slovensko je nejúspěšnější v historii, a to jak na Voyo, tak i na webu Nova.cz. V obou případech počet video views výrazně převyšuje předchozí dvě série. Na Nova.cz měla letošní sezóna Survivora téměř dvojnásobný nárůst počtu přehrání za krátká videa oproti loňské řadě.

Fanoušci pořadu se tradičně mohou těšit na bonusový pořad Survivor After, ve kterém na Voyo budou sledovat, jak se soutěžícím dařilo po opuštění ostrova v Dominikánské republice.

Související články