Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kamarádka Michaela Shhumachera má Oscara, závodníkova rodina slaví

Mick Schumacher
Mick Schumacher
Zdroj: Profimedia
Mick Schumacher

Michelle Yeoh na 95. ročníků udílení Oscarů získala cenu za nejlepší ženský herecký výkon za roli ve filmu Všechno, všude, najednou. Úspěch herečky potěšil mimo jiné i rodinu Schumacherových, kterou pojí s manželem hollywoodské hvězdy dlouholeté přátelství.

Šampion Michael Schumacher a bývalý výkonný ředitele závodní stáje Ferrari Jeane Todt měli odjakživa velice vřelý vztah.

Slavný závodník dokonce sehrál důležitou roli v setkání s Todtovou partnerkou, Michelle Yeoh.

Michael i Jeane působili ve stáji Ferrari a když se herečka malajsijského původu v roce 2004 vypravila na akci v Šanghaji, Todt se do ní ihned zamiloval. Schumacher pak svému kamarádovi dopomohl k získání srdce exotické krásky.

Dojatý Mick oslavoval

Michael Schumacher byl pro Jeana Todta věrným rádcem a věděl, jak sbalit podstatně mladší ženu sbalit. Své znalosti v oblasti balení žen prý předal svému kamarádovi a rady opravdu zabraly.

Známá umělkyně nakonec řediteli stáje Ferrari opravdu podlehla a s Jeanem už tvoří pár řadu let. Nyní navíc společně oslavují obrovský úspěch v podobě Oscara, kterého herečka získala na 95. ročníků udílení cen.

Kromě samotné herečky a jejího partnera udělalo toto ocenění velikou radost také Schumacherovým. Syn závodníka Mick dokonce sdílel dojatě snímek, na kterém Jean a Michelle pózují s oscarovou trofejí. Jean Todt měl ke svému nejúspěšnějšímu jezdci vždy velmi blízko a je jedním z mála, kdo má k legendě Formule 1 přístup i po fatálním zranění hlavy při lyžování v roce 2013.

Úspěch Michelle potěšil i rodinu Schumacherových

Zdroje: news.com.au

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky