Michelle Pfeiffer je hříčkou přírody. Slavná herečka vypadá v 62 letech skvěle

Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
Zdroj: Profimedia
Michelle Pfeiffer

Michelle Pfeiffer (62) se narodila 29. dubna 1958. Dokázala nemožné - bez skandálů se od pokladny vyšplhala po hereckou špičku.

Krása

Michelle Pfeiffer je hříčkou přírody, dvaašedesát let by jí hádal málokdo. Z poloviny svému vzhledu vděčí matce, z té druhé drilu, kterým je proslulá. Během studia soudní zapisovatelky si přivydělávala jako pokladní a považovala se za obyčejnou tuctovku. Vše změnilo vítězství v soutěži krásy, pozornost se Pfeiffer zalíbila a začala snít o herectví.

Ve svém věku by strčila do kapsy o generaci mladší kolegyně. Herečka se ale dušuje, že za jejím vzhledem nestojí citlivá ruka plastického chirurga. Úpravy zevnějšku neodsuzuje, ale nechce dopadnout jako Renée Zellweger (51) nebo Nicole Kidman (52). Jedna byla k nepoznání a druhá má tvář jako batole. Svůj mladistvý vzhled připisuje veganství, kterému věří už desítky let. Jedním z důvodů byl častý výskyt rakoviny v rodině.

Zdravým životním stylem je Pfeiffer posedlá, ale pro roli Zjizvená tvář podstoupila nezdravou dietu a jedla jen rajčatovou omáčku a začala kouřit.

O jejím půvabu není pochyb. Pravidelně se objevovala v žebříčku nejatraktivnějších žen světa. Její tvář je dokonce symbolem dokonalosti a symetrické krásy.

Rodina

Ve 22 letech se provdala za herce a režiséra Petera Hortona, ale oba dávali přednost práci a na manželství nezbýval čas. Po rozvodu bylo Pfeiffer plno a randila se spoustou slavných mužů - Val Kilmer (60), John Malkovich (66) a Michael Keaton (68). Po pětatřicátých narozeninách zatoužila po dítěti a odmlčela se. Sen hodlala uskutečnit i bez partnera a požádala o adopci. Dostala holčičku Claudii, která se narodila zdravotní sestře v New Yorku. Než se ale dcera dostala k ní do rodiny, našla herečka lásku a provdala se za producenta Davida E. Kelleyho. Rok po svatbě se jim narodil syn John.

Od každého něco

Michelle Pfeiffer je před kamerou proměnlivá, zahrála si po boku největších krasavců a ve své filmografii má pro každého něco - Zjizvená tvář, Jestřábí žena, Nebezpečné známosti, Tequila Sunrise, Jmenuji se Sam, Batman se vrací a nezapomenutelná role Sukie Rougemont v Čarodějkách z Eastwicku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky