Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Michele Morrone z filmu 365 dní: V soukromí je romantik a má dvě děti

Michele Morrone
Michele Morrone
Zdroj: profimedia
Více v galerii
Michele Morrone

Michele Morrone se po celém světě proslavil díky filmu 365 dní, kde si zahrál bouřlivého mafiána. Jenže, hercovo soukromí je od toho filmového diametrálně odlišný. Morrone je dvojnásobný otec a rozvod ho málem stál zdraví!

Michele Morrone se narodil 3. října 1990 v italské obci Melegnano v oblasti Lombardie. Není jen herec, věnuje se mimo jiné i zpěvu a modelingu. Ve své zemi byl již Morrone hvězdou před osudovou rolí, proslavil se díky několika polským a italským seriálům a byl jedním ze soutěžících italské obdoby soutěže StarDance.

Celosvětovou slávu však získal až díky filmu 365 dní, kde navíc můžete slyšet několik skladeb z jeho posledního alba.

Michele Morrone je idolem žen

Michele Morrone si zahrál ve snímku 365 dní mafiána Massima, který unesl ženu a nutil ji, aby se zamilovala. Ve skutečnosti je ale herec pravým opakem své role! 

V roce 2014 se oženil s libanonskou módní designérkou Roubou Saadeh, která mu porodila dva syny, Marcuda a Brada.

Rodinné štěstí ale nemělo dlouhého trvání, čtyři roky po svatbě pár oznámil rozchod. Morrone byl z krachu manželství natolik na dně, že na čas dokonce sekl s herectvím.

Herec před dvěma lety netušil, jak velikou má před sebou kariéru

Morrone byl z rozvodu naprosto zdrcený, tehdy se uzavřel do sebe a rozhodl se opustit veškeré herecké projekty. Našel si práci zahradníka v malém městečku, kde žije pouhých tisíc obyvatel.

Očista ale herci pomohla se znovu najít! "Život je zvláštní a když jste nejvíc na dně, nabídne vám tu nejlepší příležitost. Pokud v sobě najdete dostatek sil, tak ji přijmete. Musíte v sebe věřit," napsala tehdy hvězda Netflixu na svůj Instagram.

A jak řekl, tak se také stalo. Díky filmu 365 dní, který je světovým hitem, se stal ze dne na den světově žádanou celebritou a vstal jako Fénix z popela! Jen na lásku si Morrone dává pozor, dva roky po rozchodu je zatím stále sám...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky