Pětašedestiletý Nesvadba si užil nemalé vztahové strasti. S bývalou ženou tvořil pár jak v osobním, tak v pracovním životě. Vystupovali například v jejich skupině Mimtrio. K jeho manželce a Nesvadbovi tehdy patřil ještě Václav Upír Krejčí.

Nevěra ženy

Za tváří veselého moderátora a showmana se skrývá sem tam i smutek. Jako profesionál si ovšem i s takovou situací dokázal vždy poradit. „Zažil jsem dva těžké momenty, kdy jsem musel nasadit masku a bavit děti,“ prozradil v rozhovoru pro Refresher Michal Nesvadba. „Měl jsem hrát v divadle Ypsilon s jedním kolegou jako host pantomimu se svou skupinou. V té skupině byla i moje exmanželka a já jsem se den předtím dozvěděl, že ona chodí s někým jiným a podvádí mě. Měl jsem tam hrát nějakou milostnou scénu a řekl jsem si - to nedám to nejde, prostě to nedám. Volal jsem kolegovi Borisi Hybnerovi a on mi říká: ‚Hele ty jsi tady herec a ty jsi tady od toho, aby si vystoupil. Uvědom si, že tam přijde nějaký kluk, který má ten stejný zážitek z rána a jde do toho divadla, aby se tam odreagoval. Ty tam musíš vystoupit, protože jsi tady pro něj‘,“ zavzpomínal Nesvadba na těžkou životní lekci.

Láska na první pohled

Po rozpadu vztahu s manželkou se zamiloval přímo kouzelným způsobem do jedné z divaček. „Tehdy jsem prožívala životní krach. Spolu se čtyřletou dcerou a kamarádkou jsem zašla na jeho představení v Brně, kde jsem tenkrát bydlela. Seděly jsme v první řadě a Michal mě na konci představení pozval na pódium. Později mi prozradil, že si mě všiml už na začátku,“ zavzpomínala v rozhovoru pro iDnes jeho současná manželka Andrea. Nesvadba s ní vychovává její dceru z prvního manželství a společně mají syna Michala.