Poté, co se Michal Nesvadba rozvedl s herečkou Světlanou Nálepkovou, byl dlouhou dobu sám. Když poté přímo během svého vystoupení potkal bývalou tanečnici Andreu, splnily se mu všechny sny. Založil s ní rodinu a spokojení jsou již téměř dvě desítky let. 

Pro své nejbližší postavil herec dům v pražských Průhonicích poblíž zámeckého parku. Inspiraci pro domov snů našel v zahraničí a ve spolupráci s architekty se poté jeho myšlenka stala skutečností. Vše poté doladila právě Andrea, která se vyřádila na zahradě a interiéru domu. 

První obecenstvo má Nesvadba doma

V přízemí si umělec zařídil pracovnu, ložnici pro sebe a manželku a nechybí zde ani prostorný obývací pokoj s kuchyní, která je u nich velmi vytížená, protože Andrea Nesvadbová ráda vaří a peče - k radosti celé rodiny, která si její pochoutky nemůže vynachválit. Horní patro domu obývají děti spokojeného páru - Aneta, kterou si hercova manželka přivedla z předchozího vztahu a také jejich společný syn Marek. 

Právě syn, po kterém Michal Nesvadba celý život toužil, je jeho inspirací a také prvním kritikem jeho čísel určených pro nejmenší diváky. “Nesmí u toho chybět ani manželka. Pak po nich totiž vyžaduji, abychom si role vyměnili a oni to přečetli nebo zahráli za mě. To syn miluje a manželka toleruje za mého velkého obdivu,” prozradil pro server Aha! spokojený herec a mim. 

Jak doplnil, jeho paní se často do této domácí produkce zapojuje. “Nevím, která právnička, když přijde z práce, hraje doma zadní nohy koně nebo sněhovou kouli. Naše rodina si zkrátka vystačí,” vysvětlil Michal Nesvadba. 

Michal ze Školky je legrační dědeček

Radost dělají páru také vnoučata. Nejstarší dcera Josefína, kterou má Nesvatba s první manželkou Světlanou Nálepkovou, totiž má již dvě děti. “Vnuci mají rádi svého dědečka, ale jako skutečného. Moje dcera jim televizi nepouští, a tak mě jako Michala ze školky vůbec neznají. Jsem prostě děda, se kterým je legrace,” uvedl Michal Nesvadba s úsměvem.

K umění se snaží vést také svého syna Marka, kterého se dočkal až ve svých 52 letech a velmi se v něm vidí. “​​Vše je formou hry a rozvíjení fantazie. Má na to talent, umí mě parodovat i kopírovat. Samozřejmě dobře vím, že ten náš umělecký kočovný svět není procházka růžovým sadem. Ale i kdyby se jednou rozhodl pro cokoliv jiného, bude skrz lásku k umění vnímat mnoho věcí radostněji,” sdělil oblíbený protagonista dětských televizních pořadů ohledně toho, jak svého nejmladšího potomka i s manželkou vychovává.

Související články