Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Moderátor Michal Janotka oznámil, že má novou přítelkyni. Je to kolegyně z Primy

Michal Janotka
Michal Janotka
Zdroj: Profimedia

Michal Janotka se na Facebooku pochlubil novou přítelkyní. Vypadá to, že moderátor opět našel klid a štěstí.

Michal Janotka se v červenci vytasil se šokující informací, že již několik měsíců nežije po boku své ženy Karolíny! Dvojice přitom měla svatbu doslova pár týdnů před rozchodem!

Moderátor pak přiznal, že za rozchodem stála nevěra jeho manželky a to skutečně pouhých pár týdnů po svatbě!

"Měl jsem Karolínu opravdu hodně rád a chtěl jsem jí v té prvotní fázi odpustit. Ale nešlo to. Zvlášť když jsem se dozvídal další a další podrobnosti," řekl tehdy znechucený Janotka. Čas ale léčí rány a dnes opět září po boku nové partnerky!

Michal Janotka už je s exmanželkou Karlínou oficiálně rozvedený a dlouho sám nezůstal. Do oka mu padla jeho kolegyně z Krimi zpráv a prý se vídají již delší dobu!

"Ano, je to tak, už se o tom psalo, že po více než půl roce, po tom všem, co jsem zažil, jsem už nebyl na narozeniny sám, že jsme je strávili ve dvou. A ano, je to pravda. Vlastně vůbec poprvé se to dozvídáte právě tady a skoro nikdo o tom, až doteď nevěděl. Už několik měsíců mám novou přítelkyni, skvělou, nejlepší, černovlasou," pochlubil se moderátor na svém Facebooku a přiložil snímek své nové lásky Nikoly.

V druhé půlce pak Janotka popsal, co vše už se svou novou partnerkou stihl zažít!

"Nikola je navíc moje kolegyně z KRIMI zpráv! Za těch pár měsíců jsme toho s Nikčou i přes pandemii Koronaviru zažili tolik. A vím, že naše společná cesta bude pokračovat i nadále, protože... Jsi ty, jsem já, jsme MY! Nejvíc," vyznal zamilovaný Michal Janotka lásku své nové přítelkyni.

Moderátor byl z předchozího manželství velice zklamaný, o to více si ale nyní užívá svůj nový vztah. Doufejme, že bude úspěšnější než ten předchozí!

Dvojici přejeme mnoho štěstí a držíme palce!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky