Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Už nejsou mezi živými: Ze vzpomínkové fotografie Michala Davida mrazí

Michal David
Michal David
Zdroj: Profimedia
Michal David

Měla to být momentka dobrých přátel ze svatby, na kterou byli všichni pozvaní. O 25 let později ale dostala zcela jiný význam, jak přiznal na sociální síti hudební skladatel Michal David, který snímek zveřejnil. Zdaleka ne všichni, kdo jsou na fotografii zachyceni, si totiž dnes mohou s nostalgií zavzpomínat spolu s ním…

Snímek byl pořízen na svatbě Kateřiny Brožové a jejího dnes již exmanžela, podnikatele Zdeňka Tomana. Kromě Michala Davida a jeho ženy je na snímku módní návrhářka Blanka Matragi a pěvec Štefan Margita. Při pohledu na další svatebčany ale trochu tuhne krev v žilách. 

Další tři členové veselé společnosti totiž dnes již nejsou mezi živými. Tento svět loni opustila zpěvačka Hana Zagorová a již před časem Česko oplakalo jak tragicky zesnulou Ivetu Bartošovou, tak Ladislava Štaidla, se kterým vynikající umělkyně měla syna Artura. 

“25 let stará vzpomínka. Letí to. Příliš rychle,” okomentoval fotografii sám Michal David, pro kterého proto fotografie znamená mnohem více, než jen nostalgickou vzpomínku na mládí. 

V poslední době má Michal David náladu na vzpomínání často. Na sociální síti připomněl také výročí svého vztahu s manželkou Marcelou, se kterou je již 39 let. Pochlubil se tak prezentací fotografií, které dokumentují jejich vztah.

Společně si prošli hezkými i těžkými chvílemi, především pak ztrátou malé dcery Míši, která trpěla vážným onkologickým onemocněním. Ošklivé životní období následovala také manželská krize, ve které se páru nevyhnula ani nevěra. Nakonec ale vše špatné dokázali ustát a jsou jedním z nejstabilnějších párů českého showbyznysu.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky