Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Michal David o zatčení bratrance Jana Kočky: Myslel jsem, že je to trapný vtip

Michal David
Michal David
Zdroj: Profimedia
Michal David

Na letošní narozeniny Michal David jen tak nezapomene. V den, kdy slavil 61. narozeniny, se totiž dozvěděl, že jeho bratranec z klanu Kočků byl zatčen. Nejprve si myslel, že se jedná o nepovedený žert, ale později pochopil, že je to opravdu realita.

Michal David se na své narozeniny letos obzvláště těšil, protože loni je nemohl kvůli pandemii koronaviru pořádně oslavit. Letos to chtěl napravit a pozvat své přátele a hlavně rodinu. Bohužel však chyběl jeho bratranec, který je momentálně ve vazbě.

Jde o Jana Kočku, provozovatele matějské pouti a člena slavného světského rodu Kočků, který se podle policie dopustil násilného trestného činu spojeného s vydíráním.

„Můj bratranec Jenda je neřízená střela. Možná ho brzy pustí, protože nic neprovedl. Anebo nepustí, protože provedl. Možné je vše. Nevím o tom nic. Rozhodně já s ním žádné obchody nedělám, takže co se týče mě, jsem v klidu,“ prozradil pro ahaonline.cz Michal David.

Nenechal si zkazit svůj narozeninový den

Naštěstí se přes to David rychle přenesl a rozhodl se nenechat si svůj den zkazit. Zrovna se vrátil s manželkou z dovolené ve Francii, a tak pozval na večeři přátele, kterým chtěl o dovolené povyprávět, popovídat si s nimi a zapít svůj věk.

„Opravdu to mělo být jenom pár přátel, jednašedesátka se přece neslaví,“ řekl podle blesk.cz.

Nejvíce se však těšil na čokoládový dort od své manželky Marcely, který dostává každoročně. 

„Michalovi je těžké dávat dárky. Z dortu měl ale upřímnou radost,“ smála se jeho životní láska.

Opět uteče na chalupu na Kanárské ostrovy

Michal chtěl vše stihnout, než zase uteče do světa „na chalupu“. Má totiž dům na Kanárských ostrovech, kde tráví mnoho času. 

„Koncerty mám až koncem srpna. A potom se uvidí. Mám takový pocit, že se vrátí covid a nic z toho nebude,“ teskní zpěvák dle ahaonline.cz.

Na svého bratrance bude samozřejmě myslet a doufat, že v ničem nelegálním nejede. Sám ví, jaké to je, být spojený s tímto klanem. Nejednou si za to vyslechl své. Maminka jeho babičky byla Kočková, tudíž je Václav Kočka starší jeho strýc a jeho zatčený syn Jan bratranec.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky