Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krásná Michaela Pecháčková šla do plavek: S kamarádkou skotačila v bazénu

Michaela Pecháčková
Michaela Pecháčková
Zdroj: Anděl mezi zdravotníky/tiskové materiály
Michaela Pecháčková

Hvězda seriálu Zoo Michaela Pecháčková se umí odvázat. Během soustředění finalistů soutěže Anděl mezi zdravotníky, kde fotila kalendář, si zkrátila dlouhou chvíli s kamarádkou, se kterou se rozhodly osvěžit v bazénu. A ve vodách řádila jako malá holka!

Finalisté soutěže Anděl mezi zdravotníky odjeli na soustředění do malebného údolí nedaleko Rychnova nad Kněžnou, kde na ně v rámci programu čekala nejen práce, ale také skvělá zábava. Během pobytu v krásném hotelu nafotili kalendář, v němž každého z nich před objektivem fotoaparátu doprovodila i celá řada známých osobností. Nechyběli mezi nimi například Michaela Dolinová, Roman Prymula, Anna Julie Slováčková anebo herečka a hlavní hvězda seriálu Zoo Michaela Pecháčková. A právě poslední zmíněná si čas strávený mimo Prahu užila skutečně dosyta.

Zlákal ji bazén

„Jsem tu s kamarádkou a bazén láká. Uděláme něco pro svoje zdraví, ať nemusíme využívat služeb zdravotníků, i když jsou to sympaťáci. Já jsem svoji fotografii do kalendáře fotila s panem doktorem z Příbrami. Povídali jsme si o tom, jak se dostal z Keni do Čech, proč si zrovna vybral obor gastroenterologie. Bylo to zajímavé. Snem mé babičky bylo, že bych mohla být doktorkou nebo zubařkou. Já, určitě! Zdravotníky obdivuji, protože zvládnout tak těžkou a odpovědnou práci není jen tak,“ uvedla Míša Pecháčková a dodala, že pro své zdraví dělá i něco navíc. „Teď jsem začala každé ráno pít zelený ječmen. Prý to čistí organizmus a posiluje imunitu. Ze začátku mi to smrdělo, ale teď se nemohu dočkat další porce.

Zlatá Zoo

Během svého pobytu s lékaři se Michaela Pecháčková rozpovídala i o svých vlastních zkušenostech s nemocnicí, ve které si během svého života naštěstí moc neužila. Bohatě jí ale stačí zkušenost, které nabyla během natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. 

„Hrála jsem v Ordinaci opilou holku, která se zmazala tak, že skončila na JIP. Bylo to nechutné, rekvizitáři mě „pozvraceli“ dětskou výživou, no hnus! Přestože jsem věděla, že to všechno je jen jako, ze všech těch hadiček a monitorů jsem měla depku. Zlatá ZOO se zvířátky a hnojem,“ smála se Michaela Pecháčková.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky