Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Michaela Pecháčková v šoku! Jak v tom figurovali Vojtek a Drahokoupil?

Michaela Pecháčková oslavila devatenácté narozeniny v divadle
Michaela Pecháčková oslavila devatenácté narozeniny v divadle
Zdroj: Prima FTV
Michaela Pecháčková oslavila devatenácté narozeniny v divadle

Hvězda seriálu ZOO Michaela Pecháčková prožila den svých 19. narozenin na jevišti. Původně měla mít seriálová Sid volno, ale nemoc kolegyně ji zavála do práce. Oslavila svůj den s kolegy a plným hledištěm. Byl to její největší mejdan.

„Dnes jsem jen zaskakovala za kolegyni, vůbec jsem tu neměla být. Nakonec to ale dopadlo úplně nejkrásněji, jak mohlo. Odehráli jsme představení Okno mé lásky, diváci byli báječní a pak přišlo to překvapení… Kytky, všichni zpívali, celé divadlo,“ popisuje překvapení mladá herečka, která měla jedno narozeninové přání. „Přeju si, abych byla zdravá, aby moje rodina byla zdravá a všichni kolem mě byli šťastní. Když je tohle, zbytek se dá vždy zařídit,“ přiznala oslavenkyně a dodala, že třináctka je pro ni osudová. „Minulý rok jsem to slavila na natáčení ZOO a ještě ten večer byl v televizi první díl. Je to pro mě asi nějaké symbolické datum.“

V televizi už odmala

Krásná Michaela Pecháčková hraje v seriálu ZOO Sidonii Novotnou. Michaela se v televizi objevila už ve svých pěti letech v roli Aničky v seriálu Přešlapy z roku 2009. Kromě herectví se už od útlého dětství věnuje také sólovému zpěvu a tanci, šest let dokonce tancovala akrobatický rock’n’roll.

V současné době studuje na Pražské konzervatoři hudebně-dramatický obor a od roku 2018 pravidelně hostuje v divadle Semafor. Pro čtenáře a diváka ale bude nejspíš nejvíce známá z oblíbených seriálů Ordinace v růžové zahradě 2, kde si zahrála dceru Beáty Julii Tóthovou a nyní září z obrazovek TV Prima v seriálu Zoo v roli Sid.

Našla osudovou lásku

Hraje dobrosrdečnou dědičku sklářské firmy, tak trochu naivní, která se vydala jinou cestou, než by si přáli její rodiče. Namísto studia v Americe se vrhla na kariéru v zoo. Asi tomu osud tak chtěl, protože právě mezi zvířaty najde svou osudovou lásku Adama „Haďáka“ Hrušku, kterého hraje Šimon Bílina.

Po dobu těhotenství Evy Burešové převzala její místo za mikrofonem a z Lady X se stala s Michaelou Pecháčkovou stala Lady Y. Michaela tak mohla na konci každého díku seriálu Zoo prokázat i svůj pěvecký talent.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky