Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Michaela Ochotská 5 let od rozvodu jen září: Překonala zlé časy a žije pro syna

Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
Zdroj: Profimedia
Michaela Ochotská

Bývaly časy, kdy moderátorka Michaela Ochotská prožívala s tenistou Lukášem Rosolem tu největší lásku. To však následovaly chvíle, ve kterých si dvojice nemohla přijít na jméno. Dnes už je to 5 let, co se dvojice rozvedla, a oba dávno žijí svými vlastními životy. Jak se někdejší hvězdě televize Nova daří?

Ze začátku se zdálo, že je čeká ta nejkrásnější budoucnost. Michaela Ochotská a Lukáš Rosol se vzali v roce 2015 a zanedlouho na to se jim narodil syn André. Jenže už po pár měsících začalo manželství skřípat a dvojice se po pouhých dvou letech společného soužití rozvedla. A rozvod to byl velmi drsný. Soudní spory se táhly ještě dlouhou dobu poté a z lásky, která kdysi Michaelu a Lukáše pojila, nezbylo vůbec nic. 

Drsné chvíle

Michaela Ochotská se netají tím, že pro ni byla doba po rozvodu nesmírně náročná a její psychika se odrážela i na jejím fyzickém zdraví. „Byla jsem nezdravě hubená a bylo to způsobeno hlavně stresem, který jsem měla kvůli několik let trvajícímu soudnímu řízení,” rozpovídala se někdejší televizní hvězda v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz. Teď už je ale vše naštěstí jinak. „Mám se hezky. Je to bohužel nějaká životní etapa, kterou jsme si já i můj bývalý manžel museli projít, ale doufám, že to nejhorší máme za sebou. Je to pryč a jsou před námi jen krásné dny,” svěřila se letos v dubnu pro CNN Prima News

Nový partner?

Zatímco Lukáš Rosol se po rozvodu s Ochotskou znovu oženil, moderátorka zkoušela své štěstí v lásce několikrát, avšak vždy bezúspěšně. Možná ale po jejím boku přece jen nějaký muž je. To si ovšem kráska nechává pro sebe. „Toto je otázka, na kterou už díky mým zkušenostem nechci úplně odpovídat, protože si vážím lidí, kteří jsou vedle mě, a ne každý chce, aby se o nich mediálně vědělo. Už tomu dnes rozumím a jejich soukromí respektuji,” řekla. 

Zároveň ale přišla s poměrně zajímavým tvrzením. Obdivuje totiž všechny bývalé partnery, kteří i po rozchodu dokázali znovu najít společnou řeč a stali se z nich přátelé. A přesně to by si také přála. „Naděje umírá poslední a já jsem hrozně optimistická a pozitivní a přeji si, aby to i u nás jednou takhle bylo,” přiznala Michaela Ochotská, která se momentálně živí hlavně příjmy ze svého Instagramu, na kterém má více jak 80 tisíc sledujících. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky