Michaela Maurerová se proslavila hlavně díky roli kadeřnice Digi v nekonečném seriálu Ulice. Ačkoliv sexy zrzka patří mezi nejznámější herečky u nás, od jisté doby si ale trojnásobná maminka svůj soukromí život nekomentuje a fanoušci o něm téměř nic neví.

Na čas si ovšem dala i před mnoha lety, když se dala dohromady s přítelem Milanem Kožíškem. Poprvé ho herečka vyvedla do společnosti v roce 2006 a o dva roky později se dvojice světu pochlubila, že čekají vymodlená dvojčátka.

Herečka se snažila otěhotnět dlouhé dva roky a nakonec musela podstoupit umělé oplodnění.

„Trápili jsme se už dost dlouho na to, že jsme nakonec s přítelem přistoupili k umělému oplodnění,“ přiznala Michaela, která v lednu 2009 přivedla na svět syna a dceru.

„Je to největší štěstí, jaké prožíváme,“ opěvovali novopečení rodiče a vše vypadalo na idylku.

Tři roky poté, co partneři založili rodinu, se rozhodli jejich vztah posunout a vzali se. Své ANO si řekli na zámku Zbiroh, kam snoubenci pozvali rodinu a nejbližší přátele.

Štěstí po veselce ale nemělo dlouhé trvání. O pár měsíců později se totiž herečka spustila se svým kolegou z branže a to vše navíc před zraky novinářů časopisu Spy.

Maurerovou v té době nafotili značně posilněnou alkoholem během divoké líbačce s manažerem Ondřejem Potykou.

Polibek byl spouštěčem rozchodu

„Neřekla bych, že je manželství v troskách. Trosky ve mně evokují něco, co je zbořeno. Ono se to nezbořilo, ono se to přerodilo v něco jiného. Všechno se to dá popsat jedním mottem, které praví, že aby člověk neztratil sám sebe, musí holt někdy něco bolestně ztratit. Myslím, že je čas rozseknout všechny spekulace. Ano, s manželem jsme se rozešli. Rozešli jsme se jako partneři, ne však jako rodiče. Tím nejcennějším jsou pro nás oba naše děti,“ svěřila se Míša Idnesu.

Podle herečky šlo skutečně pouze o polibek pod vlivem a nečekala, že by to byl důvod rozpadu jejího manželství. Kožíšek jí ale úlet neodpustil a vztah ihned ukončil.

„Nevěra ve spojitosti s jedním polibkem po několika panácích na večírku je diskutabilní a každý si ji vykládá jinak, ale připouštím, že tento polibek byl jistým mezníkem a spouštěčem našeho rozchodu. Já jsem se do svého stále ještě muže zamilovala kvůli tomu, že je chlap se vším všudy, tedy i se svým egem a ješitností. A právě tyhle obdivované vlastnosti nedokázaly překlenout tento médii zveřejněný polibek, který je teď tak často nazýván nevěrou,“ obhajovala se Maurerová zmíněnému webu.


„Doufala jsem, že ne, protože nevěra je od slova nevěřit. A já jsem věřila, že jsme fungující rodina. K polibku jen tolik, že ráno po probuzení pro mě opravdu neměl význam. Tato otázka se spíš týká Milana. Mrzí mě to i kvůli tomu, že se dokážu vcítit do pocitů a otázek, kterým byl po zveřejnění fotek vystaven,“ doplnila zrzavá kráska.

Toho pravého našla Michaela až na druhý pokus. Dva roky po rozvodu s Kožíškem se Maurerová opět zamilovala a založila novou rodinu.

S aktuálním partnerem žije herečka již devátým rokem a vychovávají společnou dceru. Veřejnost doposud nezná jméno ani tvář muže, kterého si hvězda vybrala a podle všeho to takto zůstane i do budoucna.

Související články