Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Michaela Kuklová prožila netradiční zásnuby: Přítel zapomněl zásadní věc

Michaela Kuklová snoubenec
Michaela Kuklová snoubenec
Zdroj: Profimedia.cz
Michaela Kuklová snoubenec

Michaela Kuklová se bude vdávat! Radostnou zprávu oznámila herečka na svém Instagramu a popsala, jak k celé události došlo.

Pro Michaelu Kuklovou byl uplynulý rok obdobím velikých změn! Herečka se veřejně svěřila, že bojuje s rakovinou prsu, od začátku se ale k nemoci staví velice pozitivně a vypadá to, že už má to nejhorší za sebou.

Ačkoliv se Kuklová rve jako lvice a vážnou diagnózu zvládá s úsměvem, měla i kritické okamžiky. Jedním z nich byl rozchod s partnerem Josefem Wittnerem, který přitom celou dobu stál věrně po jejím boku.

"Byli jsme spolu rok a půl a můj přítel byl mladší. To mě sebralo hodně. Už jsem měla mindráky, že je o téměř dvanáct let mladší než já. A dost jsem mu s tím dělala potíže," vysvětlovala v dubnu herečka důvod rozchodu. Wittner se ale nevzdal, svou princeznu získal zpět a nyní ji požádal o ruku.

Michaela ukázala zásnubní prsten

Po pár týdnech odloučení se Michaela Kuklová k Josefu Wittnerovi vrátila, romanticky založený přítel herečky totiž dělal vše, aby mu dala druhou šanci! "Je úžasný, přesvědčil mě o tom, že o náš vztah opravdu stojí a všechno zvládneme spolu," chválila herečka svého partnera po návratu.

Wittner se rozhodl nepodceňovat situaci a takzvaně kul železo, dokud bylo žhavé. "Včera jsem přiznala v rozhovoru pro Rozhlas, že jsem zasnoubená, je to už docela dlouho, ale domluvili jsme se, že žádné do roka a do dne, prostě jak to vyplyne. Připomnělo mi to ale, jak mě Pepi požádal o ruku!" svěřila se herečka na Instagramu radostnou novinou.

Kuklová následně popsala, jak Josef poklekl a vyznal se ze svých citů!

Druhé šance rozhodně nelituje

"Abych pochopila, že miluje mou duši, zvolil chvíli, kdy jsem byla ve starém vytahaném triku, rozcuchaná a nenamalovaná. Poklekl. Otevřel krabičku s prstýnkem a začal se vyznávat ze svých citů. Opěvoval mě. Nádherně. Mlčela jsem. A tak pokračoval. V duchu však přemýšlel, proč se jen usmívám a mlčím, že už ho dost bolí kolena. Nevzdával se, i když se mu v obličeji mísily pocity nervozity, bolesti a nepochopení. Stále jsem mlčela. Zmlknul taky. Nastalo ticho, kdy jsme na sebe oba nechápavě koukali. Hlesla jsem: "A nechceš se mě na něco zeptat?" "A jó!" pochlubila se Kuklová, jak probíhala žádost o ruku.

Herečka byla v minulosti vdaná za Jiřího Pomeje, nejednalo se ale o příliš šťastné soužití, jelikož měl problémový producent milionové dluhy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU