Michaela Kuklová má i po padesátce velmi dívčí vzhled. I proto není dvanáctiletý rozdíl mezi jí a Josefem Wittnerem vidět. Ano, i věk byl jednou z věcí, která Kuklovou trápila, a proto se chtěla s přítelem rozejít. Roli v tom hrály samozřejmě také veliké zdravotní problémy.

„Říkala jsem si, proč chce být se mnou. Proč se stárnoucí ženou. Řekl mi, že bude mít ještě holčičku, a asi mu nedošlo, kolik mi je. Že se do dítěte nemůžu pustit. Nebo bych to neriskovala,“ řekla nedávno pro expres.cz.

Lásce nelze poručit

„To mi v hlavě hodně utkvělo, takže jsem ho jednou za čas od sebe měla potřebu odhánět, aby se mnou neztrácel čas a našel si mladou, krásnou, pohodovou a plodnou ženu. Co se mnou, že ano. I když byl úžasný,“ prozradila Kuklová.

„Nechci sobeckou lásku pro sebe. To jsou věci, které mě dokážou trápit, a já nutně potřebuju mít čistou hlavu. Nechci mít špatné svědomí. Velmi se mi ulevilo,“ popsala svoje pocity Kuklová, která si vším chtěla projít sama.

Nemohli bez sebe být

Wittner se ale nenechal odradit a o Kuklovou vytrvale bojoval. Neustále jí dával najevo, že po jejím boku bude stát ať se děje, co se děje. Herečka ho však nechtěla trápit a nějakou dobu se ho pokoušela držet od těla. Láska byla však silnější. Nyní jsou opět spolu.

„Já si fakt přijdu, jako kdyby mi bylo -náct. Je to opravdu nádherné. Musím to brát tím způsobem, že duše nestárne. Je to prostě nádherné. Po dlouhé době se vracím do mládí, až mě to někdy dojímá,“ prozrazuje současný stav herečka pro iDnes.cz.

Věkový rozdíl pouhým okem nezaznamenáte

„Tím, že jsem dostala v životě hodně ťafek, tak jsem se naučila vážit si toho krásného. Jde o žebříček hodnot. Je to o tom, že se chci buď trápit, nebo radovat. Chci mít hezký život, a tak si ho hezký dělám a obklopuji se lidmi, kteří jsou stejně nastavení jako já, jsou fajn a nebrečí, nebo nedělají podrazy, zlo a tak. Tím pádem mám krásný život. Nemůžu si stěžovat,“ raduje se herečka i přesto, že musí absolvovat doléčovací proces.

„Hormonální léčba opravdu udělá brykule v hlavě, ale teď už mě to nepřekvapí. Už vím, že to může přijít. Je to další překážka, kterou chci zvládnout. Pokud se mi to nějakým způsobem podaří, tak zase můžu informovat další ženy, které tím procházejí, najít nějaký návod, řešení jak tohle zvládnout,“ uzavírá své vyprávění herečka.