Michaela Kuklová má za sebou velice náročné životní období. Herečka před časem oznámila, že bojuje s rakovinou prsu a vážná nemoc měla následky i na její psychice.

Kuklová se dokonce na čas rozešla se svým partnerem Josefem Wittnerem, měla totiž dojem, že s ní nebude šťastný! Wittner se totiž netajil tím, že by se rád stal otcem, to ale vzhledem k věku a zdraví jeho partnerky nebylo možné.

"Měla jsem potřebu ho od odhánět, aby se mnou neztrácel čas a našel si mladou, krásnou, pohodovou a plodnou ženu. Co se mnou, že ano. I když byl úžasný," svěřila se herečka Blesku. Wittner ale vytrvale své lásce nadbíhal, až se dali znovu dohromady. Kuklové nakonec došlo, že se bude muset ve spoustě věcech přizpůsobit.

Pauza ve vztahu

Michaela Kuklová nikdy neměla zrovna štěstí v lásce. Vybírala si totiž tipy mužů, vedle kterých se po čase vždy začala trápit. Nejhorší bylo ale manželství s Jiřím Pomeje, které herečku velice poznamenalo.

Zkrachovalý producent část svých dluhů díky manželství převedl na Kuklovou a ta potom roky musela žít ve strachu z exekutorů! Vztah Michaele nevyšel ani s otcem jejího syna, Romanem Holomkem, ačkoliv to zprvu vypadalo, že to bude ten pravý.

S Josefem Wittnerem to konečně vypadá na vztah jako z románu a herečka mu dokonce po pauze řekla své ANO! Budoucí nevěsta ale přiznává, že se musela partnerovi přizpůsobit, což jí bylo velice proti srsti.

Láska k tetování

Míša Kuklová je velmi tvrdohlavá a jak sama přiznává, nikdy se nechtěla svým partnerům přizpůsobovat, což možná byla chyba! Wittner ale prý herečku změnil.

"Vždycky jsem si říkala, že jestli ještě někdy připustím vztah, zůstanu sama sebou. Žádné přizpůsobování se, nedejbože, abych jako Vendula Pizingerová (Máš můj obdiv!) a spala třeba ve sněhu pod širákem," napsala Kuklová na svůj Instagram a jako příklad tvárné ženy uvedla svou kamarádku, ředitelku Kapky Naděje Pizingerovou. Ta čeká aktuálně miminko se svým o šestnáct let mladším manželem.

I když se Kuklová zarytě bránila změnám, nakonec překvapila sama sebe! "Jak to, že jsem začala chodit na MMA zápasy, sama si je pouštím na youtube, tetování mi najednou přijde smyslný, fandím Spartě a přestala jsem vysedávat doma ve svém pohodlíčku??! PlayStation jsem naštěstí hrála i předtím. Bože, děkuju, že Pepi není horolezec, či vášnivý cyklista," přiznala herečka velké změny. Budoucí manžel ji donutil dělat nové věci, Míša si je ale s radostí užívá! Že by to byl konečně klíč k dokonalému vztahu? Držíme palce!