Michaela Kuklová neměla jednoduchý život. Když se před lety zamilovala do Jiřího Pomeje, vypadalo to na příběh s pohádkovým koncem. S tehdy úspěšným producentem si herečka brzy řekla u oltáře ano.

Vztah s Jiřím Pomeje ji poznamenal

Brzy ale v manželství nastaly problémy. Pomeje investoval miliony do filmu Andělská tvář a dopadlo to tragicky. Dluhy zapříčinily rozpad vztahu a Michaela po letech vyhodila Jiřího na ulici. Herečka byla lomená z rozchodu se svou životní láskou a tak se před opačným pohlavím na nějaký čas uzavřela. Pak ale po čase potkala Romana Holomka a vypadalo to, že nalezla konečně štěstí. Bohužel nemělo dlouhého trvání...

Vztah s Romanem Holomkem vypadal zprvu růžově. Kuklová se dokonce rozhodla pro závažný krok, a ve svých čtyřiceti letech se stala matkou. Ani syn Roman nedokázal ale rodiče udržet pohromadě, a po několika letech zůstala Michaela opět sama. Zklamání z mužů bylo pro herečku obrovské a poté si dala od vztahů dlouhou pauzu.

Po pěti letech samoty se konečně Kuklová odhodlala otevřít srdce novému partnerovi. Fotograf Jiří Káš byl ale pouze dalším v řadě, kdo Michaele ublížil, a vztah po půl roce skončil. Po krátkém románku s Jiří Kášem opět Michaela Kuklová nechtěla o mužích ani slyšet. Tentokrát si ale štěstí našlo k ní cestu, aniž by to čekala.

Konečně ten pravý

O jedenáct let mladší Josef Wittner herečce po letech konečně vrátil úsměv na rty. Michaela vedle něj doslova září a je vidět, že si vztah velmi užívá. "Nádherná jízda. Bezpečí. Můj muž. Moje láska. Moje štěstí. Osud," napsala herečka o svém nové lásce.

Když ale konečně našla muže pro život, potkala ji nemilá choroba. Smutná shoda okolností, že rakovina udeřila přesně rok od smrti bývalého manžela Michaely, Jiřího Pomeje. Kuklová ale svůj boj rozhodně nevzdává a vzkazuje: "Pracuji, cítím se zdravá, v plné síle, psychicky naprosto klidná, v souladu s nemocí a nepochybuji, že budu v pořádku."