Michaela Kuklová nemá zrovna štěstí v lásce. Krásná herečka je opět single a s nemilou novinkou se svěřila sledujícím na Instagramu.

Kuklová na začátku minulého roku odhalila, že už nějaký čas bojuje s rakovinou prsu. Tehdy nastaly i první problémy ve vztahu s Josefem Wittnerem. Herečka si začala uvědomovat, že svému partnerovi nemůže dát dítě, a potřebovala čas pro sebe, aby mohla vážnou nemoc porazit.

„Rozešla jsem se s Pepinem. Je to dobrý kluk a jsem vděčná, že jsem takovou lásku mohla zažít. Zdraví je teď u mě na prvním místě, protože je důležité i pro mého syna. Jsem optimistický člověk a najednou jsem z té nemoci dostala strach! Určitě jsem rváč, ale v rámci těch hormonů a všeho nastal takový psychický propad a najednou jsem si říkala, že brzdím člověka, který si může najít mladou, krásnou ženu, založit rodinu a mít vlastní dítě,“ vysvětlila tehdy pro deník Aha! důvod rozchodu.

Josef Wittner dostal druhou šanci, po roce ale Kuklová hlásí další rozchod

Josef Wittner se nenechal odradit a o lásku k Michaele Kuklové bojoval tak dlouho, až mu skutečně dala druhou šanci. „Nechtěla jsem ho zatahovat do svých problémů a myslela jsem si, že ho tím ochráním. Ale on se nevzdal a bojoval o mě,“ pochlubila se herečka stejnému deníku přesně před rokem happy endem.

V té době se dokonce spekulovalo, že se dvojice tajně zasnoubila. Filmová princezna byla v otázce svatby trochu zdrženlivější, za sebou má totiž nevydařené manželství s producentem Jiřím Pomejem.

„Já už mám jedno nevydařené manželství za sebou, tak na to budu potřebovat delší čas,“ tvrdila Kuklová pro Aha!. Wittner ale věřil, že její názor ještě změní. „Já jí na to říkám, že všichni chlapi nejsou stejní,“ snažil se hereččin partner. Jenže nakonec místo svatby přišel rok od návratu nečekaný konec. Za jejich rozchodem je dost možná dvanáctiletý věkový rozdíl, který herečku trápil.

„Rozešli jsme se na moje přání,“ přiznala herečka a popsala komplikace během operace

„Milí přátelé, asi je čas změn, a tak se řadím na seznam rozejitých. Vztah skončil před více než měsícem na moje přání. Rozešli jsme se v míru a vzájemně si přejeme štěstí. Dohodli jsme se, že náš rozchod víc komentovat nebudeme. Děkuju Pepimu za krásné společné časy a že vyhověl mé prosbě ještě chvíli pomlčet, a to z důvodu, že jsem měla před operací a potřebovala jsem klid,“ svěřila se Michaela Kuklová na Instagramu.

Herečka také popsala, jak probíhala její finální operace po rakovině prsu. Během zákroku prý došlo k velikým komplikacím, tým lékařů se s nimi ale popral na jedničku.

„Děkuju rodině a svým nejbližším za obrovskou oporu a pomoc. Cítím se dobře po všech stránkách a věřím, že se budu hezky hojit na těle i na duši,“ poděkovala hvězda svým nejbližším za péči a starostlivost.