Malý domek má bílou fasádu, dřevěné okenice a řadu dalších venkovských prvků. Nechybí ani veranda s pergolou, kde herečka ráda odpočívá. Protože se v minulosti potýkala s nedostatkem financí, nemohla si dovolit dům zrekonstruovat opravdu z gruntu. 

Michaela Kuklová se toho ale nezalekla a pustila se do řady úprav vlastníma rukama. Že má talent, je jasné na první pohled. Naučila se totiž kolem domu provádět řadu prací. Pochlubit se tak může mimo jiné okenicemi, které zrenovovala sama. 

“Všechen materiál jsem navozila sama. Dokonce i trámy jsem vezla půjčenou dodávkou, byly dlouhé, tak hezky s červeným praporkem… Ale nezdila jsem, jednom jsem štukovala. Ale už je to deset let zpátky, tak jsem nejspíš zapomněla, jak se to dělá,” prozradila nyní v rozhovoru pro web Lifee.

Zdroj: Youtube

Domácnost si zařídila tak, aby ladila s exteriérem domu. Kuchyně má venkovské provedení a v obývací části navíc nechybí kachlová kamna, která jí dodávají opravdu útulný ráz. 

Přestože domek není úplně velký, nabízí obyvatelce dostatek prostoru pro všechno, co má ráda. K dispozici tak Michaele Kuklové je například šatna, ve které uchovává nejrůznější módní poklady.

Na venkově s ní žije také její želva a pes, afghánský chrt. Úplně prvního mazlíčka tohoto plemene pořídil do rodiny kdysi její tatínek a herečka si ho natolik zamilovala, že v tradici chovu chrtů sama ráda pokračuje. 

V minulosti chtěla být malířkou

Na první pohled upoutá také množství obrazů, které se v domě nachází. Všechny namalovala herečka, která se proslavila především jako princezna Jasněnka, sama. Že se věnuje také umění, se o ní přitom poměrně dlouho vůbec nevědělo. 

“Chtěla jsem být původně malířkou, chodila jsem i do přípravky na UMPRUM, jenomže jsem už jako malá přičichla k herectví a život se mi posunul úplně jinam, než jsem zamýšlela. Ale i když jsem herečkou, maluji ráda a plánuju dokonce výstavu,” pochlubila se Michaela Kuklová. 

Dům s herečkou sdílí také její patnáctiletý syn Roman. Ten její výtvarný talent podědil a je proto dost možné, že se v budoucnu bude věnovat nějaké kreativní profesi. 

Syn se po jejím vzoru hercem nejspíš nestane

“Hodně se mu líbí navrhování interiérů, takže uvidíme, jestli půjde směrem grafika, architekta nebo módního návrháře. To záleží na něm, pořád se ještě může rozhodnout,” vysvětlila pyšná maminka. 

Co se designu týká, je mladý Roman prý velice akční. “Řešil například úplně sám svůj pokoj. Bedlivě jsem ho poslouchala, jak by si svůj pokoj představoval. Potom jsem udělala překvapení, protože byl na týden na dovolené s tatínkem. Měla jsem týden na to, abych to celé zrealizovala. Měl zrovna v té době narozeniny,” popsala umělkyně.

Její syn ale překvapivě nebyl příliš nadšený. Chtěl totiž většinu práce udělat sám. To ale znamená jednu pozitivní věc - na další úpravy domu bude mít Michaela Kuklová jistě skvělého parťáka.

Související články