Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lovkyně Fialová opět pobouřila fanoušky odvážnými selfie s mrtvými zvířaty

Michaela Fialová
Michaela Fialová
Zdroj: profimedia.cz
Michaela Fialová

Patří mezi velmi kontroverzní postavy České republiky a spousta lidí ji nemůže vystát. Lovkyně Michaela Fialová je známá tím, že ráda zabíjí zvířata a ještě raději se s jejich mrtvolami fotí. Teď se ovšem rozhodla zajít ještě dál. Fotografie, na nichž stojí spoře oděná vedle zastřelených zvířat, totiž sdílí na platformě pro dospělé. A vydělává na tom pořádný balík.

Michaela Fialová na sebe upozorňuje již delší dobu. Mnoha lidem totiž její chování připadá daleko za čárou. Rodačka z Litoměřic se netají svou vášní pro lovení zvířat a své trofeje hrdě sdílí na sociálních sítích. Její záliba v zabíjení zašla tak daleko, že spousta lidí dokonce žádá, aby jí byl zakázán vstup na území Afriky, a přestože se u jejích fotografií čas od času objeví i pochvalný komentář, převládají spíše ty negativní. „Karma si tě najde. Všechno má svou cenu. Uvidíš,“ píše například jeden z uživatelů pod fotografií, na které Fialová pózuje s tělem mrtvé zebry. „Ubohé. Doufám, že někdo uloví tebe, zatímco ty tady lovíš tato úžasná zvířata,“ stojí pod další fotografií. 

Vydělává 4 tisíce dolarů týdně

Česká lovkyně se ovšem rozhodla jít ještě dál. Založila si totiž profil na známé platformě OnlyFans, na které uživatelé nabízejí odhalené až erotické snímky za poplatek. Michaela tak sdílí fotografie, na nichž stojí jen spoře oděná vedle svých mrtvých trofejí. A jak se zdá, její obsah má mezi lidmi neuvěřitelnou popularitu. Dle webu International Business Times si totiž žena se zbraní v ruce vydělává až 4 tisíce dolarů týdně (tedy v přepočtu téměř 100 tisíc korun). 

Sama Fialová uvedla, že je překvapená, kolik peněz je možné na sociální síti pro dospělé OnlyFans vydělat. Získané peníze chce prý věnovat ochranářské charitě. 

Trnem v oku mnoha lidem

Michaelina záliba není po chuti statisícům lidí. Lovkyně se však na sociálních sítích často brání a vysvětluje, proč je zabíjení zvířat žádoucí. „Lovení slouží k mnoha účelům, včetně vyvážení populací pro udržení biotopu, mezidruhového vyvážení populace a také produkce potravy,“ hájí Fialová svůj koníček. U lidí ovšem s takovým tvrzením úplně nepochodila. „Idioti si zkrátka ospravedlní vše, co chtějí. Karma přijde,“ napsal jeden z uživatelů Instagramu k její obhajobě. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky