Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Michael Schumacher komunikuje. Rodinná přítelkyně popsala jeho zdravotní stav

Nezbývá než doufat, že se jednou dočkáme doby, kdy Schumacher skutečně začne chodit.
Nezbývá než doufat, že se jednou dočkáme doby, kdy Schumacher skutečně začne chodit.
Zdroj: Profimedia.cz

O zdravotním stavu legendárního pilota Michaela Schumachera se na veřejnost útržkovitě dostávají nejrůznější informace. Sama rodina situaci nikterak nekomentuje, a proto se tak jeho fanoušci dozvídají zásadní věci od jejich blízkých. Tentokrát nové informace rozšířila rodinná přítelkyně Elisabetta Gregoraciová.

V roce 2013 utrpěl Michael Schumacher téměř smrtelné zranění mozku pro nehodě při lyžování ve francouzských Alpách. Fanoušci byli v šoku a měli strach. Na klidu jim nepřidávala ani reakce rodiny, která se rozhodla zdravotní stav pilota nijak nekomentovat. Dlouho tak nikdo nevěděl, jak to s populárním závodníkem bude. 

Informace se tak začaly ven dostávat prostřednictvím rodinných známých a pracovníků. Žádné oficiální stanovisko fanoušci po letech stále neznají. Jak na tom Michael je? Jak se jeho zdravotní stav vyvíjí? S novými zprávami teď přišla rodinná přítelkyně Elisabetta Gregoraciová. Informoval o tom Blesk.cz.

Zdravotní stav Michaela Schumachera je stále tajemstvím

Michael Schumacher je nyní s největší pravděpodobností v péči své rodiny a lékařů v luxusní vile na Mallorce, kterou jeho manželka koupila od prezidenta Real Madrid Florentina Péreze za zhruba 806 milionů korun. Následně dům nechala upravit potřebám manžela. 

„Přestěhovali se do Španělska a jeho žena v tom době zřídila nemocnici. Navštívit ho mohou pouze tři lidé a já vím, kdo to je,” nechala se modelka a televizní hvězda Elisabetta slyšet v italské verzi reality show Big Brother. Zároveň uvedla, že legendární pilot nemůže mluvit a údajně se svým okolím komunikuje za pomoci očí.

Manželé nyní údajně žijí ve Španělsku

Rodina není nijak sdílná. Je jasné, že nejednoho fanouška by zajímalo oficiální stanovisko o zdravotním stavu legendárního závodníka. Ten má za sebou bezpočet lékařských zákroků, je údajně stále upoután na lůžko a nikdo neví, zda se závodník vůbec někdy znovu objeví na veřejnosti. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky