Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Schumachera brzy uvidí celý svět, tvrdí jeho blízký přítel Jean Todt

Michael Schumacher
Michael Schumacher
Zdroj: Profimedia
Michael Schumacher

O zdravotním stavu Michaela Schumachera se v posledních letech pouze spekuluje, sem tam se ale přeci jen dostanou jisté informace o bývalém závodníkovi do médií. Poslední zprávy jsou nadějné, blízký přítel Jean Todt tvrdí, že se Schumacher brzy ukáže veřejnosti.

Více než šest a půl roku se táhnou spekulace o tom, v jakém je Michael Schumacher zdravotním stavu. Automobilový závodník se zranil během dovolené na horách při párdu z lyží a následky byly fatální.

Rodina, v čele s manželkou Corinne, dělá vše proto, aby se Schumacher mohl vrátit alespoň částečně do běžného života, vyhlídky ale doposud nebyly příliš veselé.

Naději hvězdě Formule 1 vlila nová léčba kmenovými buňkami, kterou mu aplikuje doktor Philippe Ménasché, který je ve svém oboru naprostou špičkou. Pokroky navíc potvrdil nyní i prezident Mezinárodní automobilové federace FIA a především velmi blízký Schumacherův přítel, Jean Todt.

Přátelé i rodina stále věří

Jean Todt byl v době největší slávy šéfem Michaela Schumachera, jejich vztah ale časem přerostl v přátelský. Dnes je právě Todt jedním z mála lidí, kteří se po úraze se závodníkem stýkají.

Prezident asociace sice dodržuje přání rodiny ohledně embarga na informace o Schumacherovi, jistou naději ale jeho fanouškům přeci jen dodal.

Todt tvrdí, že se lidé budou moci brzy konečně na vlastní oči přesvědčit, jak na tom Michael je!

Brzy jej uvidí celý svět

Michaela jsem nedávno viděl. A moc doufám, že ho brzy celý svět uvidí také. On i celá jeho rodina pro to dělají všechno. Pořád bojuje," dodal Jean Todt fanouškům Schumachera novou naději.

Veřejnost očekávala nové informace o závodníkovi v plánovaném filmu, který měl vyjít vloni v prosinci, rodina se ale nakonec rozhodla dokument ještě odložit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky