Jak to tak vypadá, jde o opravdovou lásku. Partner Giny se dokonce neváhal kvůli ní přestěhovat a to rovnou dvakrát. Nejprve do Švýcarska a následně do USA. Gina a Iain se seznámili díky společné vášni reiningu. Tato disciplína znamená ve volném překladu westernové ježdění na koni. V Americe se tento sport těší obrovské popularitě.

Pevnost Schumacherů

Rodina se naprosto uzpůsobila životu s vážně zraněným Schumacherem. Vila ve které žijí je nedobytnou pevností. Manželka Schumachera Corinna ji koupila za 773 milionů korun. Nemovitost má heliport, výhled na moře, hlavní budovu a několik vedlejších budov. Tato pevnost chrání celou rodinu před zraky zvědavců. Michael Schumacher se vážně zranil 29. prosince 2013 během lyžování ve Francii. Ošklivě spadl na neupravené části sjezdovky a narazil hlavou do kamene. Navzdory tomu, že měl helmu, utrpěl těžké poranění mozku. Po více než roce v umělém spánku byl propuštěn do domácího ošetřování ve Švýcarsku. Rodina jeho soukromí střeží a o jeho zdravotním stavu neinformuje.

Vzhledem k tomu, že v sídle Schumacherů nechybí heliport, je dost pravděpodobné, že se i zraněný Schumacher přesune v tajnosti na svatbu své dcery. Německý časopis Bunte přinesl informaci o tom, že si pár objednal německého svatebního koordinátora. Svatba by se měla konat v sídle Schumacherů na Mallorce. Corrina ho pro rodinu koupila v roce 2018. I toto sídlo je uzpůsobeno tomu, aby zde měla rodina a především Michael Schumacher dokonalé soukromí.

Zamilovaný syn

Ani mladší bratr Giny není s láskou pozadu. Čtyřiadvacetiletý Mick Schumacher se minulý rok v létě pochlubil na sociálních sítích novou partnerkou. Půvabná blondýnka z Dánska ovšem schytala od veřejnosti drsnou kritiku. Přítelkyní Schumachera juniora je Laila Hasanovic. Půvabná influencerka z Dánska se chlubí na svém instagramovém profilu více než 150 000 příznivci. Dívka si kritiku od fanoušků rodiny Schumacherů zasloužila především díky tomu, že Mick není první její známý přítel. Před Schumacherem chodila například s fotbalistou Jonasem Windem.

Související články