Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nové informace o M. Schumacherovi: dle rodinné přítelkyně začal komunikovat

Michael Schumacher
Michael Schumacher
Zdroj: Profimedia
Michael Schumacher

Nejen informace o jeho zdravotním stavu, fanoušky Michaela Schumachera rovněž zajímá, kde se jejich idol nachází. Po pilotovi Formule 1 jako by se slehla zem. Od jeho téměř smrtelného úrazu mozku v roce 2013 se na veřejnost dostávají nové zprávy jen útržkovitě. Nyní si však objevily nové informace!

Velmi se mu dařilo a svět mu ležel u nohou. V roce 2013 se však jeho život navždy změnil. Pilot Formule 1 Michael Schumacher tehdy v Alpách prodělal těžký úraz mozku a v jednu chvíli vypadal jeho osud hodně černě. Nakonec se ale z nejhoršího dostal. Jeho rodina však odmítala zdravotní stav komentovat. A to odmítá dodnes.

Informace se tak k fanouškům dostávají jen útržkovitě, a to navíc jen od rodinných známých. Za posledních několik měsíců se na veřejnost však žádné nové informace nedostaly. S novými zprávami ale přišla italská modelka a rodinná přítelkyně Schumachera Elisabetta Gregoraci.

O zdravotním stavu pilota se toho po letech stále moc neví

Podle nejnovějších informací je hvězda formule jedna schopna komunikovat se svým okolím, to však jen a pouze pomocí očí. Zároveň má Michael Schumacher pobývat v obrovské rezidenci na španělském ostrově Mallorca, kterou nechala jeho manželka proměnit v nemocniční zařízení. 

Modelka zároveň tvrdí, že mohou šampiona navštěvovat jen tři lidé a ona prý ví, o koho se přesně jedná. Podle webu Driven, který o výpovědi modelky informoval, se však její tvrzení nemusí tak úplně zakládat na pravdě, a proto je třeba je brát s rezervou. Jak to tedy s Michaelem Schumacherem skutečně je, ví jen jeho nejbližší. 

Modelka o zdravotním stavu legendy promluvila v reality show Big Brother

Dnes údajně Michael žije na Mallorce v luxusním sídle, které jeho manželka přetvořila v nemocniční zařízení

Michael Schumacher je nyní s největší pravděpodobností v péči své rodiny a lékařů v luxusní vile na Mallorce, kterou jeho manželka koupila od prezidenta Real Madrid Florentina Péreze za zhruba 806 milionů korun. Následně dům nechala upravit potřebám manžela. 

Rodina není nijak sdílná. Je jasné, že nejednoho fanouška by zajímalo oficiální stanovisko o zdravotním stavu legendárního závodníka. Ten má za sebou bezpočet lékařských zákroků, je údajně stále upoután na lůžko a nikdo neví, zda se závodník vůbec někdy znovu objeví na veřejnosti. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky