Letošní 55. ročník MFF Karlovy Vary se bude konat od 20. do 28. srpna. Samozřejmě že bude omezen spoustou opatření, která nejspíš nebudou úplně příjemná, ale na druhou stranu můžeme být rádi, že se vůbec bude konat.

Klíčovým českým snímkem tohoto ročníku bude film Zátopek, kterým bude festival zahájen. Světová premiéra filmu Davida Ondříčka s Václavem Neužilem a Marthou Issovou v hlavních rolích se tak uskuteční v pátek 20. srpna.

Nedílnou součástí programu budou samozřejmě také večírky, na kterých můžete potkat ty nejznámější české celebrity, které se často nechají unést atmosférou, alkoholem i partou přátel, a trapasy tak na sebe nenechají dlouho čekat. Pojďme si připomenout ty nejkurióznější události let minulých.

Když hvězdy zvolí stejné sandálky

Můžeme začít klidně posledním festivalem, kde se povedl trapas hned třem českým hvězdám. Aňa Geislerová, Klára Issová a Tereza Voříšková sice vytáhly své nejlepší róby, ale obuly stejné boty, což bylo pěkné faux pas. Jejich totožných sandálů na podpatku si totiž všiml snad každý a téměř nikdo to nenechal bez komentáře. Jedna je měla ve stříbrné, druhá v bronzové a třetí ve zlaté barvě.

Klasikou pak bylo předvádění spodního prádla. Nejdřív to byla herečka Jenovéfa Boková v černých šatech z průhledné látky, pod kterými měla černé body, které odhalovalo celé její pozadí. Stejně tak šla s kůží na trh Tereza Voříšková a pod průsvitnou látkou ukázala spodní prádlo.

O další trapas se postarala silikonová Barbie Gabriela Jiráčková, která svými obřími umělými ňadry uhranula všechny zúčastněné. Na červený koberec však neměla přístup, což nelibě nesla. Vše vygradovalo, když prozradila, že ji vůbec nezajímají filmy, ale do Varů dorazila jen za večírky.

„Přijela jsem kvůli večírkům a mejdanům, filmy mě nezajímají. Dostala jsem spoustu pozvánek, takže tady budu až do konce,“ prozradila Blesku.

Alkohol, večírky a rozchody

Po rozchodu zase ve Varech řádil Richard Genzer, který na všechny kolem pokřikoval, že je léto a on na všechno kašle a bude si dělat, co chce.

„Jsem ožralej jako prase, takže rozhovory až zítra. Je léto, mám to všechno v p*či,“ vykřikoval dle Blesku.

Celé Vary byl namol a byl hodně vtipný. Letos, pokud dorazí, už takové vzrůšo čekat nemůžeme, je totiž nově zamilovaný do přítelkyně Pavlíny, která by mu podobné výlevy asi nedovolila.

Zlatým hřebem předloňského festivalu byla alkoholová jízda fotbalisty Daniela Koláře, který se opil tak, že vtrhl na molo při konání módní přehlídky, svékl se do půl těla a ukazoval prostředníček, pak si zaflirtoval s několika ženami v hotelu Thermal a ve finále se vymočil na ulici pod dohledem bulvárních fotografů. A aby toho nebylo málo, do jím vyprodukované kaluže mu spadl jeho mobilní telefon.

I takové věci se na festivalu mohou stát, proto se letos můžeme těšit nejen na filmy, hvězdy, přednášky, ale také na trapasy a průšvihy, které jistě nejedna z našich celebrit předvede.