Menzelová se nebojí provokovat a jinak tomu nebylo ani v den jejích narozenin. Hlavně fanoušky z řad mužů potěšila novým snímkem na sociálních sítích. Na černobílé fotce se ukázala zcela nahá.

Méně je více

Čtyři roky před padesátkou vypadá producentka naprosto perfektně. Za jejím vzhledem nestojí žádné estetické úpravy, ani drahá kosmetika. O své zaručené triky se často dělí s ostatními ženami. „Snažím se na svět pohlížet pozitivně a s dobrou náladou, protože to se projeví, a nejen na vaší pleti,“ prozradila jedno ze svých doporučení. „Například, že čím jsem starší, tím méně se líčím. Vystačím si s CC krémem, rtěnkou, kterou většinou máznu i na lícní kosti, takže si z ní udělám multilíčidlo, obočí přejedu kartáčkem, a když mám čas, použiju řasenku.“

Zaručenou radu má i pro ty, které trápí oteklý obličej po ránu. Obyčejná surovina z kuchyně je jejím nepostradatelným pomocníkem. „Na unavenou pleť po ránu stačí použít pár kostek ledu. Pleť se dokonale prokrví a vypadá svěže a krásně. A pak jsou to moje masáže obličeje. Ale to jsou léty vyzkoušené postupy. Je to takový přírodní lifting obličeje,“ prozradila pro internetový magazín Proženy.

Tři děti a tři muži

Menzelová má tři děti. Otcem nejstarší Aničky je režisér Jaroslav Brabec, Evičku má s režisérem Jiřím Menzelem a syn se narodil do vztahu s egyptologem Miroslavem Bártou. Láska s posledním partnerem začala velkou kontroverzí. Olga těhotenství i vztah s egyptologem tajila. Pikantní na celé situaci byl fakt, že je seznámil právě oscarový režisér. „Vše bylo výsledkem naší dlouhodobé dohody, a právě Jiří byl ten, kdo mě s Miroslavem Bártou seznámil. Držel mě za ruku a hladil a vyslovil své přání, ať jsem hlavně šťastná,“ dušovala se Menzelová. Ta byla několik měsíců terčem kritiky lidí na sociálních sítích. Fanoušci nedokázali pochopit, že si za života Menzela začala už s jiným mužem a ještě k tomu s ním i otěhotněla.

Olga a Jiří spolu byli dlouhých dvaadvacet let. Menzelová se o nemocného režiséra starala do poslední chvíle. Jiří Menzel zemřel v dvaaosmdesáti letech v roce 2020. Dítě své manželky a Miroslava Bárty ještě stihl poznat. Dle slov Olgy měl z narození jejího třetího dítěte radost a nový vztah jí moc přál.

Související články