Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Melanie Trump a její šatník: Inspirujte se modely manželky nejmocnějšího muže

Melanie Trump a její OUTFITY ROKU 2017: Proč se jí nedaří udávat styl jako skromné Kate?
Melanie Trump a její OUTFITY ROKU 2017: Proč se jí nedaří udávat styl jako skromné Kate?
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (23)

Melanie Trump se téměř před rokem stala nejsledovanější ženou planety. Tato sedmačtyřicetiletá (ano, za tři roky jí bude padesát) kráska s uhrančivým pohledem by mohla udávat trendy, stejně jako třeba vévodkyně Kate, přesto se jí to ale nedaří. Proč?

Melanie je v první řadě manželkou miliardáře, který se v lednu stal nejmocnějším mužem planety, a tomu léta odpovídal její šatník. V kruzích, ve kterých se vždy pohybovala, je zřejmě potřeba dávat své bohatství okázale najevo. Role první dámy USA je ale o něčem jiném. Melanie musí dobře přemýšlet, co si kdy vezme na sebe, neexistuje si vzít na charitativní akci kabát za půl miliónu! Ale Melanie se učí a její outfity jsou akci od akce povedenější a vhodnější. Posuďte sami, v galerii najdete průřez těmi nejzajímavějšími modely, které letos Melanie Trump oblékla.

A na závěr galerie jsme přidali letošní vánoční výzdobu Bílého domu, která vznikla v režii první dámy a zřejmě tedy odpovídá jejímu současnému rozpoložení. Odborníci na lidskou psychiku tvrdí, že podle řeči těla není Melanie šťastná... S tím, jak zdobila dům její předchůdkyně Michelle Obama, se to opravdu nedá srovnat!

Tady je video, kde Melanie sama ukazuje, jak letos Bílý dům vyzdobila... Líbí se vám to?
 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky