Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Melanie Griffith: Čtyřikrát rozvedená hvězda zcela změnila svůj životní styl

Melanie Griffith
Melanie Griffith
Zdroj: Profimedia
Melanie Griffith

Melanie Griffith si dokázala omotat muže kolem prstu. Téměř dvacet let krotila filmového Zorra. I když je její kariérní i osobní život v útlumu, na nedostatek pozornosti, pracovních příležitostí a zájmu mužů si stěžovat nemůže!

Do vínku

Melanie Griffith se narodila už v roce 1957 do herecké rodiny. Tippi Hedren byla herečkou a Peter Griffith úspěšným producentem. I když měla mít cestu ke hvězdám dlážděnou zlatými schůdky, rozvod rodičů jí cestu za hereckou kariérou hodně zkomplikoval.

V pouhých čtrnácti letech se bláznivě zamilovala do Dona Johnsona a krátce po svých osmnáctých narozeninách se za něj v Las Vegas provdala. Z láskyplného opojení ji vytrhl rozvod, který se konal jen šest měsíců po svatbě. V roce 1981 se provdala za Stevena Bauera, se kterým má syna Alexandera, ale ani tento svazek nebyl věčný a k expiraci došel po šesti letech.

Skutečnost, že je ve svých 26 letech ambiciózní herečka dvakrát rozvedená a s dítětem na krku, ji přivedla na scestí a ona objevila "kouzlo" alkoholu. Paradoxně to byl opět Don Johnson, kdo jí ukázal cestu z bludného kruhu. A tak se znovu objevují bok po boku a vzájemně se podporují v boji s démony, uklidňujícími léky a lahví skotské. Svou podruhé nabytou lásku demonstrovali svatbou a rodinu rozšířili o dceru, Dakotu Johnson. Vypadalo to na klidnou plavbu životem, ale Don přestal závislosti na prášcích zvládat a na obzoru se objevil hollywoodský seladon Antonio Banderas.

Svatba v Las Vegas Svatba v Las Vegas Zdroj: Pinterest

A tak bylo na další divokou etapu zaděláno! Manželství s Johnsonem bylo ukončeno v únoru 1996, svatba s filmovým Zorrem se konala v květnu a v září už vítali na svět společnou dceru Stellu. Časový management rozhodně není Melaninou devizou!

Melanie Griffith se lásky nikdy nebála, ale tetování na rameni nebylo šťastnou volbou. Melanie Griffith se lásky nikdy nebála, ale tetování na rameni nebylo šťastnou volbou. Zdroj: Pinterest

Královna nominací

Melanie se před kamerou objevila poprvé v devíti měsících v reklamě a první velkou roli získala díky odvaze natočit nahé scény ve filmu Noc postupuje.

Zlom přišel v roce 1988 s filmem Podnikavá dívka. Získala Zlatý globus a nominaci na Oscara. Už to vypadalo, že se zrodila hvězda, přichází dívka bez zábran, múza režisérů a krotitelka hereckých bouřliváků. I když se může chlubit nominacemi na cenu BAFTA i Emmy, nikdy je neproměnila a poctivě je vyvažuje Zlatými malinami, které se rozdávají v předvečer předávání zlatých sošek. Tam její jméno figurovalo mnohem častěji, ať v hlavních nebo vedlejších rolích. A její dcera Dakota, která se proslavila díky triologii "Padesát odstínů", v neslavném trendu prozatím pokračuje.

Nikdo na obzoru

Od rozvodu s Banderasem, kterého nemusela vytěsnit jen ze svého srdce, ale i z kýčovitého tetování na pravé paži, se po jejím boku neobjevuje žádný muž. Nejvíce času tráví se svými dětmi, hlavně s Dakotou, která se zuby nehty drží mezi hollywoodskou smetánkou. S přibývajícími vráskami nebojuje mladším milencem, ale častými návštěvami plastického chirurga. Snad přijde zajímavá filmová nabídka dřív, než ztratí cit v obličeji jako třeba její Marcia Cross.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU