Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Miro Žbirka skončil na kapačkách, kvůli zákeřné nemoci ruší koncerty

Miro Žbirka
Miro Žbirka
Zdroj: Profimedia
Miro Žbirka

Miro Žbirka k smrti vyděsil své fanoušky, když sdílel fotografii z nemocnice, kde leží na kapačkách. Známého zpěváka skolil neznámý bacil a poprosil své sledující o energii s tím, že ji bude potřebovat.

Miro Žbirka v roce 2017 prodělal velice závažný zápal plic. Zpěvák byl v té době v Londýně a dokonce se bál, že nemoc nepřežije. Domů se pak vracel privátním letadlem, které pro něj poslali přátelé.

Ve stejném roce Žbirka rušil letní koncerty, jelikož ho opět dohnal nepříjemný zánět cest dýchacích.

"Manžel má zánět horních cest dýchacích a preventivně mu byla nasazena antibiotika, jenže s těmi nesmí na slunce. Moc ho mrzí, že nemůže vystoupit, ale zakázal to lékař," svěřila se tehdy Blesku manželka Kateřina Žbirková. 

Žbirka je na kapačkách, lékaři doufají, že léčba zabere

"Přátelé, dostihl mě nějaký zákeřný bacil a skončil jsem na kapačkách. Posílejte energii, budu ji potřebovat," vyděsil Miro Žbirka své fanoušky i kolegy z branže.

Ještě před pár dny lítal známý zpěvák plný energie po pódiu, neznámý agresivní bacil ho ale uvázal na nemocniční lůžko.

"Je to nějaká rezistentní bakterie a infekce, na kterou (snad) našli fungující antibiotika," prozradila Kateřina Žbirková.

Zpěvákovi píší slavní kamarádi

Pod fotografií Mira Žbirky z nemocnice se ihned začaly množit podpůrné komentáře a zpěvákovi posílají pozdravy kromě fanoušků také slavní kolegové.

Komentář se srdíčkem zanechala například Marta Jandová a napsala: "Energie z Prahy!" Ke zpěvačce se přidala také Jana Kirschner, Petr Čech, Iva Kubelková a mnoho dalších. Žbirka kvůli zdravotnímu stavu zrušil i pražský koncert. 

Meky Žbirka poslal smutný pozdrav z nemocnice

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky