Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Těhotenská móda podle Meghan Markle: Nevzdává se podpatků ani ženských střihů

Těhotenský styl Meghan Markle
Těhotenský styl Meghan Markle
Zdroj: winto
Prohlédněte si všechny fotografie (40)

Celá Velká Británie se těší na první dítě prince Harryho a Meghan Markle. Vzhledem k tomu, že Vévodkyni ze Sussexu je 37 let, nebylo vhodné s prvním dítětem dlouho otálet a my se už za pár měsíců můžeme těšit na dalšího člena britské královské rodiny. Od prvního momentu, kdy vyšlo najevo, že Harry a Meghan jsou pár, bylo jasné, že budoucí Vévodkyně ví, co jí sluší, móda ji baví a nebojí se ani mírných výstřelků. A to platí i teď po dobu jejího těhotenství. 

Požehnaný stav je pro každou maminku krásný, když jste ale Vévodkyně ze Sussexu, nemůžete se doma vyvalit na gauč se zmrzlinou a koukat na romantické komedie. Požehnaný stav u vévodkyně vyžaduje stále plné pracovní nasazení, zářivý úsměv na rtech, lodičky na vysokém podpatku a dokonalý vzhled. 

Meghan Markle si přesně toto hoře zkouší v těchto dnech, kdy pod srdcem nosí princátko a přesto musí stále obrážet různé společenské akce. 

Mimochodem, nastávající maminka se za žádnou cenu nesmí dozvědět pohlaví dítěte před porodem. O tom, že je těhotná, jako první (po Harrym) věděla královna a královna bude také první, kdo bude vědět, že porodila. Samozřejmě po otci a lékařích. Můžeme tedy být v klidu, co se týče informace o královském potomkovi, nehrozí, že by tato zpráva vyšla na světlo světa v noci. Kdyby porod přišel v noci, musí se s oznámením královně počkat až do osmi hodin, kdy vstává, a teprve poté se to dozví celý svět. Inu pravidla britské královské rodiny jsou neúprosná. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky