Princ Harry a Meghan si své soukromí i soukromí své rodiny přísně střeží. Přestože ostatní členové britské královské rodiny pravidelně sdílí fotografie svých ratolestí, aby se veřejnost mohla přesvědčit, jak rychle rostou, vévoda a vévodkyně ze Sussexu se této tradice nedrží. O to větší radost udělal fanouškům záběr na malého Archieho, který se na zlomek okamžiku objevil v nové dokusérii prince Harryho a Oprah s názvem The Me You Can’t See od společnosti Apple.

Celá maminka

Na záběru je vidět veselý Archie, který sedí na houpačce na zahradě rodinného domu Harryho a Meghan v Kalifornii. Má delší kudrnaté vlásky, které rozhodně podědil po Meghan. Jedna z uživatelek sociální sítě Twitter dala pro porovnání právě záběr z dokumentu a fotografii malé Meghan vedle sebe, a fanoušci se nestačili divit. Archie je totiž celá Meghan.

„Archie vypadá hodně jako Meghan,“ napsala uživatelka v popisku snímku. A rozhodně se nemýlí. Podoba je naprosto zřetelná. Archie má naprosto stejný nos, oči, rty a pochopitelně i roztomilé kudrlinky, jako měla v jeho věku Meghan.

Porod na spadnutí

Meghan Markle je již v nejvyšším stupni těhotenství a každým dnem se dočká malé holčičky. Z Archieho se tak stane velký bráška. Oba rodiče se na příchod nového potomka nesmírně těší, s veřejností ovšem moc informací nesdílí. Vzhledem k tomu, že i narození Archieho oznámili až několik dní po události, lze velmi snadno očekávat, že se podobně zachovají i v případě narození dcerky.

Lidé uzavírají sázky na to, jaké jméno nakonec dvojice pro svou holčičku vybere. Mnoho z nich se podle magazínu Cosmopolitan shoduje na jméně Lily, což je zkrácená verze přezdívky Lilibet, kterou používal princ Philip při oslovování své manželky, královny Alžběty II. Pochopitelně jde zatím jen o spekulace. Snad se nové informace objeví co nejdříve.