Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rozvod Meghan Markle: Manželovi zlomila srdce, zuřila i jeho rodina

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle

Dávno předtím, než se Meghan Markle provdala za prince Harryho a stala se vévodkyní ze Sussexu, byla provdaná za producenta a hledače talentů Trevora Engelsona. Láska to byla veliká, zničehonic ale přišel rozvod. Trevor nemohl Meghanino náhlé rozhodnutí vůbec překousnout. 

Dnes je vévodkyní ze Sussexu, manželkou prince Harryho a matkou dvou dětí. A právě tak ji veřejnost zřejmě nejvíce zná. O minulosti Meghan Markle se málokdy mluví, dřívější fáze jejího života přitom vyvolává mnoho otázek. Meghan byla kdysi provdaná za amerického producenta a hledače talentů Trevora Engelsona. Poprvé se potkali v roce 2004, o sedm let později se vzali. Jen dva roky po svatbě ale přišel rozvod. 

Mohla za to vytíženost?

Ve stejném roce, kdy se dvojice vzala, odstartoval i populární seriál Kravaťáci, v němž Meghan získala jednu z hlavních rolí. Šlo o velký průlom v její kariéře a její hvězda začala pomalu stoupat. Problémem bylo, že se seriál natáčel v Kanadě, kam se právě kvůli pracovním povinnostem musela Meghan na čas přestěhovat, a její manžel zůstal v Los Angeles. 

V roce 2013 pak podle webu Express Meghan manžela šokovala drsným rozhodnutím – chtěla se rozvést. Ukončení vztahu nebylo překvapením jen pro Trevora, ale i pro jeho rodinu a blízké. Producenta Meghanin nečekaný krok sebral natolik, že na ni byl i po více než pěti letech od rozvodu tak naštvaný, že „mohl sotva udržet svůj hněv“. 

Meghanino rozhodnutí

Jak uvádí web Express, Meghan se svým manželem problémy neřešila a k rozvodu dospěla zcela sama. Po skončení manželství Trevorovi dokonce poštou zaslala diamantový snubní prsten i zásnubní prsten. Svým rozhodnutím ale nerozzlobila jen Trevora. Ninaki Priddy, Meghanina bývalá nejlepší kamarádka a zároveň její družička, byla krokem své přítelkyně rovněž velmi zasažena. Myslela si, že problém vzdálenosti mezi Meghan a Trevorem se dvojici daří ustát. Když pak slyšela Trevorovu verzi, rozhodla se, že se s Meghan již nechce dále vídat. „Tím, jak celou situaci vyřešila, Trevorovi podtrhla koberec pod nohama. Opravdu mu ublížila,“ řekla kdysi Ninaki. 

Trevorovi rodiče prý Meghan brali jako svou dceru a velmi jim na ní záleželo. O to více byli šokováni ve chvíli, kdy Meghan vytasila žádost o rozvod. Na první pohled spokojené manželství pak bylo v roce 2013 rozvedeno údajně kvůli rozdílným životním postojům obou partnerů. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU