Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bratr a otec Meghan nerespektují její postavení, svým chováním ji ponižují

Vévodkyně Meghan
Vévodkyně Meghan
Zdroj: profimedia
Vévodkyně Meghan

Že má Meghan Markle, vévodkyně ze Sussexu, prapodivnou a psychicky labilní rodinu víme už od chvíle, kdy se ji sestra pokusila poprvé pošlapat na Twitteru a nestoudný otec vyplivnul všechna její skrytá tajemství. Ale, že umí zajít ještě dál, nikdo netušil.

Vévodkyně by svou rodinu mohla popsat jakkoliv, jen ne jako tradiční a normální. Meghan Markle má své důvody, proč se od ní od svatby s princem Harrym drží dál; hovorům svého otce Thomase Marklea se vyhýbá a pro jistotu změnili číslo do Kensingtonského paláce, a na provokativní tweety své sestry Samanthy by možná ráda reagovala, ale nemůže.

Jedinou rodinu, která jí v novém životě vévodkyně zbyla, je její matka Doria Ragland. Životní oporu, nejlepší kamarádku, a co nevidět milující babičku přivítala královská rodina s otevřenou náručí. Těhotné Meghan zůstala z předchozího života alespoň jedna osoba, u které ví, že ji nezklame, neztrapní a nezneužije svého postavení ve vlastní prospěch. 

Meghan jim je ukradená, sranda musí být

Ale zpátky k těm, o kterých se posledních několik měsíců nemluví v dobrém. Thomas Markle, otec Meghan, a její bratr Thomas Markle Jr. nejsou zrovna chlapíci na obyčejný pokec, a ani byste si je nepřivedli domů, pokud byste se chtěli pochlubit inteligentní společností. Oba jsou natvrdlí burani a nevidí si do úst, to kromě očividných důkazů tvrdí i jejich blízké okolí. Pánové mají zvracený smysl pro humor a nestydí se ho projevit na veřejnosti; je jim jedno, jestli to pošpiní už tak zašpiněnou reputaci vévodkyně Meghan, hlavně, že je doma prča.

Thomas Markle vyděsil děti k smrti

Ostatně jejich nechutný vtípky potvrdil deníku The Sun sám Markle Jr. Tehdy řekl, že v jejich rodině koluje zvláštní humor. Začal s tím jejich otec Thomas a Meghan trvalo chvíli, než ho pochopila a aklimatizovala se.

,,Můj otec praktikoval svůj nevšední humor už v době, kdy jsme byli malí," řekl Markle Jr. ,,Například, po strašidelném filmu, na který jsme se koukali, přivázal ke hračkám rybářský vlasec, a když jsme šli spát, tak za něj zatáhl a hračky spadly na zem a vyděsilo nás to k smrti," vypráví jeden ze zážitků.

,,Naše máma se zase schovala za roh s kýblem plným vody a počkala si, než projdeme, a započala vodní bitvu. Uvnitř našeho domu, bylo to všem jedno" pokračuje Markle Jr.

Dále popisuje další nechutný žertík, který na ně otec sehrál: ,,Náš táta nám taky dal pod peřinu nějaký nechutný sliz, a když jsme vlezli do postele, ucítili jsme ho na nohách a zděsili se a vyskočili z postele."

Sám bratr vévodkyně se otcovým kouskům precizně věnuje doteď. Přiznal, že žert se špinavou plenou provedl u své kamarádky, která byla pohoršena. Nedávno znechutil veřejnost fotkou, na které to vypadá, že olizuje psí zadek. Fotku sdílela na Facebook jeho známá a všichni si opravdu mysleli, že má zvláštní fetiš na psí zadky. ,,Snažím se ze všeho dělat srandu, to jsem prostě já," prohlašuje pyšně Markle Jr.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky