Vévodkyně by svou rodinu mohla popsat jakkoliv, jen ne jako tradiční a normální. Meghan Markle má své důvody, proč se od ní od svatby s princem Harrym drží dál; hovorům svého otce Thomase Marklea se vyhýbá a pro jistotu změnili číslo do Kensingtonského paláce, a na provokativní tweety své sestry Samanthy by možná ráda reagovala, ale nemůže.

Jedinou rodinu, která jí v novém životě vévodkyně zbyla, je její matka Doria Ragland. Životní oporu, nejlepší kamarádku, a co nevidět milující babičku přivítala královská rodina s otevřenou náručí. Těhotné Meghan zůstala z předchozího života alespoň jedna osoba, u které ví, že ji nezklame, neztrapní a nezneužije svého postavení ve vlastní prospěch.

Meghan jim je ukradená, sranda musí být

Ale zpátky k těm, o kterých se posledních několik měsíců nemluví v dobrém. Thomas Markle, otec Meghan, a její bratr Thomas Markle Jr. nejsou zrovna chlapíci na obyčejný pokec, a ani byste si je nepřivedli domů, pokud byste se chtěli pochlubit inteligentní společností. Oba jsou natvrdlí burani a nevidí si do úst, to kromě očividných důkazů tvrdí i jejich blízké okolí. Pánové mají zvracený smysl pro humor a nestydí se ho projevit na veřejnosti; je jim jedno, jestli to pošpiní už tak zašpiněnou reputaci vévodkyně Meghan, hlavně, že je doma prča.

Thomas Markle vyděsil děti k smrti

Ostatně jejich nechutný vtípky potvrdil deníku The Sun sám Markle Jr. Tehdy řekl, že v jejich rodině koluje zvláštní humor. Začal s tím jejich otec Thomas a Meghan trvalo chvíli, než ho pochopila a aklimatizovala se.

,,Můj otec praktikoval svůj nevšední humor už v době, kdy jsme byli malí," řekl Markle Jr. ,,Například, po strašidelném filmu, na který jsme se koukali, přivázal ke hračkám rybářský vlasec, a když jsme šli spát, tak za něj zatáhl a hračky spadly na zem a vyděsilo nás to k smrti," vypráví jeden ze zážitků.

,,Naše máma se zase schovala za roh s kýblem plným vody a počkala si, než projdeme, a započala vodní bitvu. Uvnitř našeho domu, bylo to všem jedno" pokračuje Markle Jr.

Dále popisuje další nechutný žertík, který na ně otec sehrál: ,,Náš táta nám taky dal pod peřinu nějaký nechutný sliz, a když jsme vlezli do postele, ucítili jsme ho na nohách a zděsili se a vyskočili z postele."

Sám bratr vévodkyně se otcovým kouskům precizně věnuje doteď. Přiznal, že žert se špinavou plenou provedl u své kamarádky, která byla pohoršena. Nedávno znechutil veřejnost fotkou, na které to vypadá, že olizuje psí zadek. Fotku sdílela na Facebook jeho známá a všichni si opravdu mysleli, že má zvláštní fetiš na psí zadky. ,,Snažím se ze všeho dělat srandu, to jsem prostě já," prohlašuje pyšně Markle Jr.