Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Meghan Markle slaví narozeniny: Rozvrátila královskou rodinu a ukradla Harryho

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a Meghan Markle

Není to tak dlouho, kdy celým světem otřásl emotivní, drsný a skandální rozhovor prince Harryho a jeho choti Meghan se slavnou americkou moderátorkou Oprah Winfreyovou. Tam zaznělo, že vévodkyně ze Sussexu musela v Buckinghamském paláci čelit rasistickým poznámkám vůči svému nenarozenému dítěti. Kdo měl tyto nemístné urážky vypouštět?

Před několika týdny se na veřejnost dostala informace od životopisce Toma Bowera, který tvrdí, že ví, kdo pronášel rasistické poznámky k manželce prince Harryho Meghan Markleové za zdmi Buckinghamském paláce. Jednalo se prý o vévodkyni Kamilu, která si nikdy neviděla do pusy. Kamila prý vypustila vtípek o barvě Meghan a jejího v té době nenarozeného dítěte.

Vše vypuklo, když Meghan jako jeden z důvodů opuštění Buckinghamského paláce uvedla, že si musela vyslechnout nevhodné rasistické narážky o jejím synovi Archiem, kterému jsou dnes již tři roky. Nikdo tomu nevěřil a většina lidí si myslela, že si to bývalá herečka vymyslela, aby si našla alibi pro to, že se s Harrym zbavili královských povinností.

Utrousil nevhodný vtip princ Philip nebo vévodkyně Kamila?

Pak se chvíli spekulovalo, zda něco nevhodného neplácl princ Philip, kterému nikdy nebylo nic svaté a za svůj život se několika velkolepých prohřešků dopustil. Nakonec se však vyhodnotilo, že toto by bylo moc i na Philipa. Ten byl v té době navíc již dosti nemocný a stranil se veřejnosti, měl tedy na starosti asi jiné věci, než nemístné vtípky o svém budoucím vnukovi.

Před časem ale přišla na trh poslední autobiografie Toma Bowera, která se nazývá Pomsta: Meghan, Harry a válka mezi Windsory. V ní se zajímá o roztržku mezi vévodským párem ze Sussexu a ostatními členy britské královské rodiny.

V jedné z hádek prý Kamila, nevlastní matka Harryho, pronesla, že by bylo vtipné, kdyby bylo očekávané dítě smíšené rasy a mělo po narození zrzavé afro. To je typické pro lidi černé pleti. A i přesto, že Charles její osobitý smysl pro humor miluje, tentokrát přestřelila a její kousavý britský humor v napjatém okamžiku nikdo neocenil.

Harry a Meghan rodinu opustili za bouřlivých okolností

Spíš byl oheň na střeše a Meghan měla další důvod, pro rodinu opustit. Královská rodina se k těmto spekulacím nikdy nevyjádřila. A blízký zdroj vévodkyně Kamily ho dokonce podle magazínu Mirror označil za totální nesmysl.

Ať tak, či tak, Harry a Meghan nyní spokojeně žijí bez povinností britské královské rodiny, dávají rozhovory, propagují produkty, navrhují kolekce oblečení a čas od času zaletí pozdravit s Archiem babičku královnu. A Meghan je konečně šťastná. Stalo se to, co si dlouhou dobu přála. Má Harryho a své dítě jen pro sebe.

Zdroj: Mirror, News week

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky