Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jajáček Meghan Markle: V důležitém projevu mluvila jen o sobě, lidé ji vypískali

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle

Dalo by se takřka bez nadsázky říct, že kamkoliv Meghan Markle vkročí, tam veřejnost zuří. Vévodkyně ze Sussexu nyní poprvé od svého opuštění královské rodiny vystoupila na veřejnosti ve Velké Británii, kde měla v rámci akce pořádané One Young World hovořit o rovnosti pohlaví. Namísto toho ale mluvila spíše o sobě. A lidem se to pochopitelně nelíbilo. 

Meghan Markle se sice po odchodu z královské rodiny nějakou dobu vyhýbala veřejným akcím, v posledních měsících ovšem razantně změnila názor a vystoupila rovnou na několika událostech, kde se ve svých projevech snažila poukazovat na nejrůznější světové problémy. Nyní chtěla šířit osvětu i v britském městě Manchester, ve kterém si pod záštitou organizace One Young World připravila projev o rovnosti pohlaví. Podle jejího očekávání ale nedopadl. 

Lidé na ně bučeli

Britská veřejnost zkrátka nemá prince Harryho a jeho manželku Meghan v oblibě. Královnin lid by se možná ještě smířil s faktem, že se dvojice rozhodla opustit monarchii a žít si vlastním životem, co ale vévodům ze Sussexu neodpustí, je jejich špinění královské rodiny. K tomu došlo například během jejich rozhovoru s moderátorkou Oprah. 

A veřejnost svůj postoj k Harrymu a Meghan umí dát pořádně najevo. Když se totiž manželé nyní objevili před manchesterskou Bridgewater Hall, kde se konala akce pořádaná organizací One Young World, lidé Harryho a Meghan „přivítali” podle webu Daily Mail velkým bučením. 

Sama sebe zmínila čtyřiapadesátkrát

V rámci akce Meghan vystoupila před přítomné hosty, aby jim přednesla svůj sedmiminutový proslov na téma rovnost pohlaví. S odkazem na spoustu reakcí se ale Meghan namísto toho rozhodla mluvit hlavně o sobě. Samotné slůvko „já” pak měla během projevu říci minimálně čtyřiapadesátkrát. Mluvila pak také o princi Harrym, o tom, jak se jí změnil život, když se stala matkou, a nakonec řekla, že je skvělé být zpátky ve Velké Británii. Mezitím několikrát sama sebe pochválila. A dva tisíce hostů, jež proslovu naslouchaly, nadšením rozhodně nepřekypovaly. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky