Princ Harry před několika dny vystoupil v pořadu společnosti Apple s názvem The Me You Can’t See, ve kterém otevřeně hovořil o problémech s alkoholem a drogami, jež jej sužovaly po matčině smrti. Ještě předtím ale přijal pozvání do podcastu Armchair Expert a právě tam šokoval mnoho posluchačů. Mluvil totiž mimo jiné o tom, jak chladně se k němu v dětství choval jeho otec, princ Charles. Během toho uvedl, že má pocit, jako by se narodil do cyklu genetické bolesti a neustálého utrpení.

Královna nařčení bere velmi osobně

Dle webu Woman and Home bere královna vše, co Harry zmínil, velmi vážně a z toho, jak její vnuk veřejně pranýřuje královskou rodinu, je značně rozrušena. A Harry si servítky rozhodně nebere. Mluvil totiž například o tom, jaký dopad měl na jeho psychiku život za zdmi Buckinghamského paláce, anebo se nechal slyšet, že nad opuštěním britské monarchie přemýšlel dávno předtím, než se vůbec seznámil s Meghan.

Harry v minulosti již několikrát uvedl, že by se rád usmířil se svou rodinou, takové chování tomu ovšem ani zdaleka nenasvědčuje. To ostatně tvrdí i bývalý komorník jeho matky, princezny Diany. Paul Burrell varuje Harryho před následky, které může jeho jednání mít.

Harry prý ničí sám sebe

Komorník Paul Burrell pracoval pro britskou královskou rodinu dlouhá léta. Sloužil rovněž princezně Dianě. Teď promluvil o princi Harrym a poukázal na jeho drsné vytahování rodinných záležitostí a sdílení detailů napětí mezi ním a blízkými členy rodiny včetně prince Charlese a prince Williama. „Byl zaslepen Meghan, její krásou a celým tím hollywoodským světem,“ řekl podle webu Woman and Home Burrell.

Zároveň se nechal slyšet, že jediná Meghan snad může Harryho v pranýřování vlastní rodiny zastavit ještě předtím, než se dopustí permanentního zničení vztahů. „Myslím si, že jen Meghan by ho mohla zastavit, aby nedělal všechna ta interview a přestal ničit sám sebe. Nic se nezahojí, jestli nepřestane. Jen to všechno zhorší. Upřímně absolutně netuším, kdy toho nechá,“ dodal ještě.