Vévodkyně Meghan a její manžel princ Harry po odchodu z britské královské rodiny rychle kývli na několik pracovních nabídek. Jednou z nich byla i nabídka od streamovací služby Spotify, pro kterou měla Meghan nahrávat svůj podcast s názvem Archetypes. V něm vedla rozhovory s hvězdnými hosty a zároveň s nimi otevírala nejrůznější témata týkající se celého světa. Alespoň tak o podcastu mluvila sama Meghan. Ve skutečnosti to podle mnoha zdrojů ale bylo jinak.

Obvinění z podvodu

Jak totiž píše web Podnews, několik lidí ze zákulisí podcastu uvedlo, že některé z rozhovorů vévodkyně Meghan vůbec nevedla. Měl je za ní dělat někdo jiný, přičemž Meghan v postprodukci jen k interview svým hlasem namluvila otázky. O jaké konkrétní epizody se mělo jednat, ovšem zmíněná redakce neuvedla.

Není to ale zdaleka poprvé, co se spekuluje o tom, zda se Meghan skutečně na vše epizodách podílela. Jedním z jejích hostů byla totiž i newyorská novinářka Allison Yarrow, která sama uvedla, že když nahrávala rozhovor pro podcast Archetypes, s Meghan Markle se vůbec nesetkala a rozhovor s ní dělal jiný člověk z jejího týmu.

Konec spolupráce

Přestože se podcast Archetypes setkal s jistým úspěchem, spolupráce Meghan a platformy Spotify nebude nadále pokračovat a posluchači se druhé řady pořadu nedočkají. Podle webu Daily Mail došlo k ukončení spolupráce poté, co Harry a Meghan dostatečně neplnili podmínky smlouvy, kterou se Spotify podepsali. Mají ale v plánu podcast přenést na jinou streamovací platformu.

Související články