Princ Harry a Meghan Markle vstoupili do nesmírně nešťastného období. Hollywood se k nim pomalu obrací zády, streamovací služba Spotify s nimi ukončila spolupráci a mračna se stahují i nad jejich dalšími lukrativními zakázkami. Aby toho nebylo málo, velkou krizí podle webu Marca prochází i jejich manželství. Zdroje z okolí slavného páru dokonce hovoří o rozvodu.

Připravená Meghan

Na povrch se dostaly informace o tom, že se už Meghan začala na rozvod připravovat. A stanovila si jasné podmínky toho, jak bude oficiální ukončení manželství vypadat a co všechno po něm získá. Jak prozradilo několik expertů na britskou královskou rodinu, vévodkyně není žádný troškař. Po Harrym by v případě rozvodu totiž chtěla naprosto všechno.

Peníze, děti i titul

Dojde-li k rozvodu, Meghan bude prý po Harrym požadovat finanční obnos v minimální výši 80 milionů dolarů (zhruba 1,7 miliardy korun). Kromě peněz ale také údajně chce mít děti Archieho a Lilibet ve své výhradní péči. A aby toho nebylo málo, jednou z jejích podmínek má být i to, že jí po rozvodu nadále zůstane její titul vévodkyně ze Sussexu.

Informátoři uvádějí, že již princ Harry celý rozvod probíral jak se svým otcem králem Karlem III., tak se svým bratrem princem Williamem. Oba mu prý nabídli svou podporu a slíbili mu, že se za něj, bude-li mít skutečně jeho manželství s Meghan Markle smutný konec, postaví celá monarchie a se vším, co bude třeba, Harrymu pomůžou.

Související články