Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vypočítavá Meghan: Po rozvodu s princem Harrym získá jmění i řadu výhod

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a Meghan Markle

V posledních měsících se v souvislosti s princem Harrym a Meghan Markle stále častěji skloňuje slovo rozvod. V jejich manželství se podle několika zdrojů objevily velké trhliny, kvůli kterým se už dokonce Meghan začala připravovat na nejhorší. Nutno však říct, že od případného rozvodu vyjde jako velký vítěz. 

Princ Harry a Meghan Markle vstoupili do nesmírně nešťastného období. Hollywood se k nim pomalu obrací zády, streamovací služba Spotify s nimi ukončila spolupráci a mračna se stahují i nad jejich dalšími lukrativními zakázkami. Aby toho nebylo málo, velkou krizí podle webu Marca prochází i jejich manželství. Zdroje z okolí slavného páru dokonce hovoří o rozvodu. 

Připravená Meghan

Na povrch se dostaly informace o tom, že se už Meghan začala na rozvod připravovat. A stanovila si jasné podmínky toho, jak bude oficiální ukončení manželství vypadat a co všechno po něm získá. Jak prozradilo několik expertů na britskou královskou rodinu, vévodkyně není žádný troškař. Po Harrym by v případě rozvodu totiž chtěla naprosto všechno. 

Peníze, děti i titul

Dojde-li k rozvodu, Meghan bude prý po Harrym požadovat finanční obnos v minimální výši 80 milionů dolarů (zhruba 1,7 miliardy korun). Kromě peněz ale také údajně chce mít děti Archieho a Lilibet ve své výhradní péči. A aby toho nebylo málo, jednou z jejích podmínek má být i to, že jí po rozvodu nadále zůstane její titul vévodkyně ze Sussexu. 

Informátoři uvádějí, že již princ Harry celý rozvod probíral jak se svým otcem králem Karlem III., tak se svým bratrem princem Williamem. Oba mu prý nabídli svou podporu a slíbili mu, že se za něj, bude-li mít skutečně jeho manželství s Meghan Markle smutný konec, postaví celá monarchie a se vším, co bude třeba, Harrymu pomůžou. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky