Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Meghan Markle rozdmýchává spekulace o rozvodu: Už sundala i zásnubní prsten

Meghan Markle a Harry
Meghan Markle a Harry
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle a Harry

Stále častěji se v posledních týdnech hovoří o tom, že manželství Meghan Markle a prince Harryho dospělo do svého konce. Dvojice se ovšem ke svému soukromí zásadně nevyjadřuje, a tak z jejich strany nedošlo k žádnému potvrzení či vyvrácení spekulací. Možná ale Meghan promluvila s pomocí jasného gesta. 

Princ Harry a Meghan Markle k sobě hořeli obrovskou láskou, v různých rozhovorech na sebe pěli ódy a ve svých proslovech na slavnostních událostech jeden druhého neustále zmiňovali. Jak se ale už několik posledních týdnů zdá, v jejich manželství se začaly objevovat trhliny. A namísto toho, aby se manželé snažili spekulace utnout, Meghan jim svým chování nahrává. 

Kde je prsten?

Když se totiž vévodkyně ze Sussexu před několika dny objevila na veřejnosti ve společnosti svých kamarádek, nešlo si nevšimnout, že na její levé ruce chybí významný šperk. Po zásnubním prstenu, s nímž kdysi princ Harry Meghan požádal o ruku, nebyly ani památky. Meghan jej přitom nikdy předtím z prstu nesundala. A právě to by podle webu Marca mohlo být další indicií k tomu, že je manželství Harryho a Meghan skutečně v troskách. 

Podmínky rozvodu

Na povrch se už dostaly i takové informace, podle kterých je Meghan údajně na případný rozvod náležitě připravená. Zmíněná redakce s odvoláním na britská média například uvádí, že Meghan rozvodové papíry podepíše jen v případě, že jí princ Harry vyplatí více jak 80 milionů dolarů (zhruba 1,7 miliardy korun), děti připadnou do její výhradní péče a navíc si bude moci ponechat titul vévodkyně ze Sussexu. 

Na druhou stranu je ale třeba říct, že podobné zprávy se objevují už prakticky od doby, co se princ Harry a Meghan Markle dali dohromady. Podle několika zdrojů z jejich okolí prý rozvod absolutně není na programu dne a manželství vévody a vévodkyně ze Sussexu žádnou krizí neprochází. Prstenu se pak údajně Meghan musela na pár dní vzdát, neboť jej předala klenotníkovi kvůli běžné údržbě. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky