Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Harry a Meghan našli práci snů:Uzavřeli smlouvu na seriál, nesmí ale být o Dianě

Princ Harry a Meghan
Princ Harry a Meghan
Zdroj: profimedia.cz

Minulý měsíc se Meghan Markle a princ Harry rozhodli uzavřít smlouvu se streamovací službou Netflix, na základě které se zavázali k tvorbě obsahu pro internetovou televizi. Královský komentátor Dan Wootton je však varoval před přípravou jakéhokoliv pořadu o princezně Dianě. 

Princ Harry a Meghan Markle se začátkem letošního roku rozhodli rezignovat na své královské povinnosti a společně se přestěhovali do Kalifornie. Po několika měsících se rozhodli pro spolupráce se streamovací službou Netflix, pro kterou by se měli podílet na tvorbě nejrůznějšího obsahu. Dvojice zároveň prohlásila, že se v některých filmech a dokumentech sama objeví. 

Nyní se objevily spekulace, podle kterých mají údajně princ Harry a Meghan v plánu připravit pořad o princezně Dianě. „To by rozhodně velmi naštvalo prince Williama,” nechal se slyšet komentátor královské rodiny Dan Wootton podle webu Expres. V roce 2017 už totiž vznikl dokument ke dvacetiletému výročí smrti Diany. V tom se oba bratři veřejně vyjadřovali k nešťastné události a princ William si myslel, že se už nebude muset k tragické smrti své matky vracet. „Měli pocit, že už o své matce řekli vše a chtěli se od dalších televizních projektů distancovat,” pokračoval ještě Wootton.

Princ Harry a princ William Princ Harry a princ William Zdroj: profimedia.cz

Princ Harry a Meghan dostali další varování

„Pokud Harry a Meghan půjdou proti královské rodiny a přece jen vytvoří další televizní program o Dianě, myslím, že to akorát hodí sůl do rány už tak velmi zničenému vztahu mezi Williamem a Harrym,” nechal se ještě slyšet Wootten.

Podle producentky Lizzie Robinson je více než jasné, že Netflix bude po královském páru vyžadovat nějaké série o životě královské rodině nebo alespoň o nich samotných. „Lidé je chtějí vidět a slyšet o nich. Netflix do nich investoval spoustu peněz, je jasné, že bude chtít peníze vydělat zpátky,” komentovala Lizzie multimilionovou smlouvu, kterou manželé se službou uzavřeli.

Vztah Harryho a Williama by mohl utrpět další ránu

Právě díky obrovskému obnosu peněz, který Harry a Merghan od Netflixu dostali, byli manželé schopni splatit svůj dluh Velké Británii. Kdysi si totiž z peněz daňových poplatníků půjčili 2,4 milionu liber (zhruba 70 milionů korun) na rekonstrukci usedlosti ve Frogmore. Honorář pramenící z jejich smlouvy s Netflixem by jim však umožnil celou sumu splatit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU